بیمه توسعه به زائران کربلا و حج وزیارت خدمات می دهد

بیمه توسعه در راستای تسهیل در خروج زائران عتبات عالیات که برای حضور در مراسم اربعین حسینی عازم شهرهای کربلا، نجف و کاظمین شده اند، کارگروه ویژه ای را در کلیه مرزهای خروجی کشور ساماندهی و مستقر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،خلیل زاده- نایب رییس هیات مدیره بیمه توسعه با اعلام مطلب بالا گفت: پس از جلسه هم اندیشی شرکت بیمه توسعه با شمسا (شرکت مرکزی دفاتر خدمات زیارتی سراسر ایران) مقرر گردید تا علاوه بر زائران گروهی ساماندهی شده توسط شرکت شمسا، زائرانی که خارج از پروسه ثبت نام حج و زیارت و به صورت انفرادی به عتبات عالیات سفر می کنند نیز تحت پوشش خدمات کامل بیمه توسعه قرار گیرند.

وی افزود: بر همین اساس با توجه به خروج بیش از 300هزار نفر زائر انفرادی از مرزهای کشور، از 10 روز قبل کارگروه هایی به صورت شبانه روزی با دارا بودن حداقل 5دستگاه بارکد خوان در هر یک از مرزهای خروجی کشور مستقر شده اند، تا صرفا با ثبت کد ملی افراد به وسیله دستگاه های بارکد خوان، شرایط مناسبی را در جهت تسریع در امور صدور بیمه و جلوگیری از اتلاف وقت زائران فراهم آورند.

خلیل زاده با اشاره به فعالیت های انجام شده در این زمینه خاطر نشان کرد: تجهیزات فنی طرح در مدت بسیار کوتاهی آماده و سیستم نرم افزاری و سخت افزاری برای ساماندهی زائرانی که به صورت آزاد و انفرادی به عراق سفر می کنند فراهم شد؛ به گونه ای که هم اکنون 3 مرز مهران ، شلمچه و چذابه مجهز به سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری ثبت کد ملی زائران هستند.

نایب رییس هیات مدیره بیمه توسعه با اشاره به آن که ساماندهی پوشش بیمه ای زائرانی که خارج از تعهدات شمسا به کربلا مشرف می شوند برای نخستین بار توسط بیمه توسعه انجام می شود، تصریح کرد: شرکت بیمه توسعه از همه توان خود جهت خدمت رسانی به زائرین عتبات عالیات استفاده کرده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  4  =  12