۲ عضو جدید هیئت مدیره بیمه دانا معرفی شدند

مجتبی عطری و سعید شیرزادی به عنوان دو عضو جدید بیمه دانا انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، بیژن صادق در مراسم معارفه معاون امور استانها، با تأکید بر ادامه فعالیت پرشتاب بیمه دانا تا پایان سال گفت: مدیران ستاد و شعب باید بدون تزلزل به فعالیت‌های خود برای تحقق پرتفوی 1000 میلیارد تومانی شرکت تا پایان سال ادامه دهند، البته باید تأکید بر پرتفوهای سودآور برای شرکت باشد.

وی به سه پروژه تعریف شده در سه حوزه مختلف شرکت از جمله استقرار نرم‌افزار جامع، تدوین استراتژی و احیای برند اشاره کرد و گفت: نقاط قوت و ضعف شرکت شناسایی شده و با تدوین استراتژی کلی و بازاریابی شرکت باید جایگاه واقعی شرکت با اتکاء به نیروهای توانمندش دوباره احیاء شود.

 مدیرعامل بیمه دانا از راه‌اندازی کمیته‌های حسابرسی و سرمایه‌گذاری در جهت ایجاد شفافیت بیشتر و همچنین افزایش سودآوری شرکت خبر داد و گفت: تغییرات در جهت بهبود فعالیت‌های شرکت انجام شده و انتظار این است که روا‌ن‌سازی امور برای شعب و نمایندگان بیش از گذشته ادامه پیدا کند.

صادق همچنین از فعالیت‌های معاون پیشین امور استان‌ها تجلیل و برای معاون جدید آروزی موفقیت کرد.

در ادامه جلسه، عباس جبل‌عاملی رئیس هیأت مدیره ضمن حمایت از برنامه‌های جدید مدیرعامل از مجتبی عطری و سعید شیرزادی به عنوان اعضای جدید هیأت‌مدیره نام برد که مقرر شد در جلسه‌ای جداگانه مراسم معارفه این دو عضو جدید نیز برگزار شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  1  =  2