مهران مدیری و سپاسگزاری از ظریف و دولت

شبکه ایران: وزیر امور خارجه کشورمان با دعوت مهران مدیری در لوکیشن مجموعه در حال تولید «شوخی کردم» حاضر شد و از مراحل ساخت آن دیدار کرد.

محمد جواد ظریف سه شنبه شب گذشته در محل لوکیشن مجموعه طنز «شوخی کردم» به کارگردانی و تهیه کنندگی مهران مدیری واقع در بلوار ارتش حاضر شد و از مراحل تولید دیدن کرد. مدیری به دلیل علاقه شخصی خود، از حدود دو هفته پیش از ظریف برای انجام این کار دعوت کرده بود که فشردگی برنامه کاری ظریف مانع از انجام این دیدار می شد، اما در نهایت او سر صحنه «شوخی کردم» آمد.

 ظریف که به همراه پسرش و محافظان خود در این لوکیشن حاضر شده بود، ابتدا مورد استقبال مدیری و تعدادی از بازیگران از جمله سیامک انصاری، نادر سلیمانی فر، نصر ا… رادش، محمدرضا هدایتی، علی لک پوریان، ماندانا سوری، فاطمه هاشمی، سوزان عزیزی و…. قرار گرفت.

از نکات جالب درباره این دیدار زنگ خوردن های مداوم تلفن همراه ظریف بود که با هربار تماس، گروه و حاضران در صحنه سکوت می کردند و وزیر امور خارجه کشورمان به زبان انگلیسی لحظاتی مشغول مکالمه می شد. این قضیه چند بار تکرار شد که درنهایت مدیری به شوخی از ظریف خواست تا تلفن خود را به او بدهد تا دقایقی پاسخگوی تماسهایش باشد که ظریف هم با لبخند پاسخ داد: «پس جواب دبیر کل سازمان ملل را هم خودت بده…!»

ظریف در این دیدار ابتدا به دلیل شلوغ شدن لوکیشن به طبقه بالا رفت و از مدیری جویای جریان تولید «شوخی کردم» شد و مدیری هم به توضیحاتی درباره آن پرداخت. به گفته یکی از عوامل حاضر در صحنه  ظریف ضمن آنکه با صبر و حوصله عجیبی به تماسهای خود پاسخ می داد، برای شنیدن توضیحات مدیری نیز با علاقه وقت گذاشت. او سپس به طبقه پایین رفت و از لوکیشن ها دیدن و با گروه نویسندگان گفت و گو کرد. حضور وی با چهره ای بشاش و خنده رو سر صحنه، به گروه انرژی خاصی بخشیده بود.

البته چون ظریف پس از این دیدار باید در یکی از برنامه های زنده تلویزیون حضور پیدا می کرد، فرصتی برای تماشای بخش های ضبط شده پیدا نکرد.

این ملاقات صمیمانه با عکس یادگاری ظریف با بازیگران و عوامل این مجموعه به پایان رسید.

مدیری درباره این دعوت گفت: انگیزه من برای دعوت از آقای ظریف، فعالیت های مثبت و سازنده ایشان در طول چند ماه اخیر در عرصه سیاسی و فضای رسانه ای کشور بود.

وی افزود: ضمن اینکه ایشان به خاطر همین فعالیت ها تبدیل به یک چهره سیاسی محبوب شده اند. من قصد داشتم با این دعوت به نوعی به وی ادای دین کنم و به نمایندگی از همه مردم ایران، سپاسگزار عملکرد ایشان و دولت یازدهم باشم.

«شوخی کردم» با موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با حضور 67 بازیگر طنز ایران، از اواسط دی ماه در شبکه خانگی توزیع خواهد شد به گزارش «بانی فیلم»، مجموعه طنز آیتمی «شوخی کردم»، جدیدترین پروژه ویدئویی مهران مدیری از نیمه شهریور امسال در لوکیشن دکورهایی در یک سوله حوالی بلوار ارتش جلوی دوربین رفته است و گروه تولید این روزها مشغول ضبط آیتم های مربوط به فصل پنجم هستند. هر فصل از این مجموعه شامل 20 تا 25 آیتم است.

 هر پکیج از این مجموعه با محوریت یکی از موضوعات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و… تولید می شود. مجموعه اول با موضوع دروغ تهیه شده که البته با ظرافت به نام «خلاقیت» عرضه می شود. عنوان سایر پکیجهایی که تاکنون جلوی دوربین رفته اند نیز عبارت است از: خشونت، ازدواج، اعتیاد و سلامت. قرار است پکیج اول با موضوع خلاقیت از اوایل زمستان توسط شرکت گلرنگ پخش توزیع شود و انتخاب ترتیب توزیع سایر پکیج ها هنوز صورت نگرفته است.

 مهران غفوریان، رضا شفیعی جم، برزو ارجمند، جواد رضویان، سیامک انصاری، بهنوش بختیاری، کمند امیرسلیمانی، سپند امیرسلیمانی، یوسف صیادی، بیژن بنفشه خواه، رامین ناصرنصیر، لاله صبوری، سحر زکریا، محمدرضا هدایتی، فلامک جنیدی، عارف لرستانی، الیکا عبدالرزاقی، سحر ولدبیگی، نیما فلاح، رضا فیض نوروزی، نادر سلیمانی فر، رضا نیکخواه، ساعد هدایتی، الهه حصاری، آرش نوذری، علی لک پوریان، نادر سلیمانی فر، رضا نیکخواه، امیر کاوه آهنین جان، مهدی فقیه، فاطمه هاشمی، رابعه اسکویی، ستاره پسیانی، ماندانا سوری و… در این آیتم ها بازی دارند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

96  −    =  93