کسب سه امتیاز احتمالی برای استقلال قوت گرفت

هافبک تیم فوتبال داماش گفت: قرار بود امروز به تهران بیاییم و فردا تمرین سبکی در این شهر انجام دهیم اما تا همین حالا که این صحبت‌ها را انجام می‌دهم هیچ صحبتی درباره حضورمان در تهران وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از جام نیوز، ابوالفضل حاجی‌زاده در خصوص اینکه باشگاه داماش گیلان طی نامه‌ای اعلام کرده که مقابل استقلال حاضر نمی‌شود، گفت: ما دیشب در همین رابطه جلسه‌ای داشتیم. خود من از سال گذشته تا حالا فقط 40درصد از مبلغ قراردادم را گرفته‌ام. اینطور نه می‌شود فوتبال بازی کرد و نه می‌شود زندگی کرد. صبر بازیکنان تمام شده و خیلی از بچه‌ها حتی پول تاکسی هم ندارند که به تمرین بیایند. بعضی از بازیکنان که در خوابگاه هستند اگر در آنجا غذا نخورند حتی پول شام و نهارشان را هم ندارند.

 

وی ادامه داد: ما دیروز در مورد این قضیه حرف زدیم و تصمیم گرفتیم تا این شرایط حل نشود دیگر نه در تمرینات و نه در بازی‌ها حاضر نشویم. این نظر کل تیم است و ما بازیکنانی که دیشب در جلسه شرکت کردیم به نمایندگی از آنها این صحبت‌ها را مطرح کردیم.

 

حاجی‌زاده درباره اینکه احتمال حضور این تیم مقابل استقلال در روز سه‌شنبه چقدر است، اظهار داشت: من نمی‌دانم که پول می‌رسد یا نه اما فکر می‌کنم درصد کمی وجود دارد که ما مقابل استقلال بازی می‌کنیم. قرار بود امروز به تهران بیاییم و فردا تمرین سبکی در این شهر انجام دهیم اما تا همین حالا که این صحبت‌ها را انجام می‌دهم هیچ صحبتی درباره حضورمان در تهران وجود ندارد.

 

هافبک تیم فوتبال داماش با اظهار گله‌مندی از شرایط این تیم در شهر رشت،‌ گفت: برای شهری مثل رشت که کارخانه‌های صنعتی زیادی دارد زشت است که تیم فوتبالش اینطور بی‌پول باشد. این شهر تا دلتان بخواهد مسئول و نماینده دارد اما هیچکدامشان از داماش حمایت نمی‌کنند. حتماً این تیم را نمی‌خواهند که به مشکلاتش رسیدگی نمی‌کنند.

 

وی ادامه داد: همین حالا از ما بازیکنان مالیات قرادادهایمان را می‌خواهند، ما مگر پولی گرفتیم که مالیات بدهیم؟ مبلغ قرارداد بازیکنان ما نسبت به تیم‌های دیگر بسیار کم است و شاید بیشترین مبلغ قرارداد در حدود 350 تا 400میلیون باشد که همین پول را هم باشگاه ندارد که پرداخت کند.

 

حاجی‌زاده در ادامه در خصوص شرایط بد مالی داماش گفت: وضع مالی تیم بسیار خراب است ما حتی لباس گرم نداریم که در این هوای سرد بپوشیم. امکانات تیم ما کم نه بلکه افتضاح است حتی چمن ما مصنوعی است! اگر قرار است باشگاه‌ها اینگونه کار کنند خوب هر کس می‌رود یک تیم تشکیل می‌دهد و می‌گوید پولش را بعداً می‌دهم! تیم در لیگ برتر است اما برای آن هزینه نمی‌کنند و وقتی که به دسته پائین‌تر سقوط کرد باید چهار برابر این پول را برای لیگ برتر شدن داماش هزینه کنند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

2  +  7  =