رشد ٢٠ درصدی تعداد تراکنش های مالی سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات

در آذر ماه92نشان داده شد

تعداد تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران در خلال آذر ماه سالجاری نسبت به ماه قبل ٢٠ درصد رشد و نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٤٣ درصد رشد را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از روابط عمومی بانک صادرات، این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فن آوری‌های جدید، ارایه خدمات بانکداری اینترنتی متنوع را بر پایه بسترهای اینترنتی امن در دستور کار قرارداده است. این خدمات بدون محدودیت مکانی و زمانی ارایه می گردد و دارای قابلیت‌های فراوانی از جمله انتقال وجه، رویت صورتحساب، تعیین مبلغ چک، پرداخت اقساط ، پرداخت قبوض و… است که تا پایان آذر ماه سال ٩٢ بیش از ٣١٢ هزار نفر از مشتریان ضمن عضویت دراین سامانه حدود ١٠ میلیون تراکنش مالی خود را با موفقیت به انجام رسانده و تعداد تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق سامانه بانکداری اینترنتی این بانک در خلال آذر ماه سالجاری نسبت به ماه قبل ٢٠ درصد رشد  و نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٤٣ درصد رشد را نشان می دهد.

گفتنی است این بانک با بهره‌گیری از دستگاه رمز ساز لحظه‌ای، (OTP ( One-time passwordدرمحیطی کاملاً امن وبدون حضور فیزیکی درشعب اقدام به ارائه خدمات متنوعی نظیر تائید مبلغ چک، انتقال وجه به حسابهای خود و دیگران، پرداخت قبوض خدمات شهری، مشاهده خلاصه تسهیلات و… نموده است. همچنین این بانک به منظور بهره مندی بیشتر مشتریان، ابزارها و روش‌های مطمئنی درنظر گرفته به گونه‌ای که صاحبان حساب با استفاده از دستگاه رمزساز قادر به ورود و استفاده از سیستم و انجام تراکنش می‌باشد.

شایان ذکراست استفاده از سیستم غیرحضوری بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران، درحال حاضر امکان پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، انتقال وجه بین حساب‌ها، تعیین مبلغ چک، رویت صورتحساب را امکان پذیرساخته و توانسته است نقش به سزایی در کاهش هزینه‌ها و وقت مشتریان داشته باشد. متقاضیان جهت استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه نمایند​

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  35  =  42