اقدام هولناک مرد افسرده چند ساعت پس از طلاق!

مردی ساعاتی بعد از طلاق، دو فرزند خود را کشت و به زندگی‌اش پایان داد.

به گزارش روزنامه شرق این مرد 35‌ساله که حسن نام داشت از مدت‌ها قبل با همسر خود اختلاف داشت تا اینکه آنها با وجود داشتن دو پسر چهار‌ساله تصمیم گرفتند از هم جدا شوند. زن و شوهر جوان صبح روز دوشنبه به دادگاه خانواده رفتند و حکم طلاق توافقی را دریافت کردند.

همچنین دادگاه حضانت دوقلوها را به دلیل سن‌شان به مادر سپرد اما حسن بعد از خروج از دادگاه از همسر خود خواست اجازه بدهد بچه‌ها چندساعتی را نزد او باشند. به این ترتیب مرد جوان همراه دو پسرش راهی خانه شد تا اینکه مادر دوقلوها ساعت دو بعدازظهر با شوهر سابقش تماس گرفت و از او خواست بچه‌ها را نزد وی ببرد. حسن فرصت خواست تا کمی بیشتر فرزندانش نزد او بمانند. زن جوان دو ساعت بعد دوباره با حسن تماس گرفت و این بار مرد مدعی شد دو کودک خواب هستند. این تماس دوساعت بعد تکرار شد و این‌بار حسن گفت مشغول بازی با دوقلوهاست و خودش بعد از پایان بازی تماس خواهد گرفت.

سرانجام مادر دوقلوها ساعت 19:30 با منزل حسن تماس گرفت اما چون کسی تلفن را جواب نداد در حالی‌که نگران شده بود همراه پدرش به خانه وی رفت او هر چه زنگ زد کسی در را باز نکرد به همین دلیل تصمیم گرفت با استفاده از کلید یدک وارد خانه شود اما متوجه شد در از داخل قفل و کلید پشت آن است.

زن جوان که به‌شدت نگران شده بود در تماس با پلیس موضوع را اطلاع داد. دقایقی بعد ماموران خود را به محل حادثه رساندند و وقتی در را شکستند خود را در برابر جنازه حلق‌آویزشده حسن دیدند. این مرد با شکستن پنجره خودش را از نرده آویزان کرده بود البته روی گردنش نیز آثار ضربات چاقو وجود داشت که نشان می‌داد وی ابتدا سعی کرده با چاقو به زندگی خودش پایان بدهد و وقتی موفق به این کار نشده شیوه‌ای دیگر را انتخاب کرده است.

ماموران در ادامه به جست‌وجو در خانه پرداختند و اجساد دو پسربچه را در حمام پیدا کردند و مشخص شد حسن آنها را در لگن آب خفه کرده است.

کارآگاهان جنایی بعد از اطلاع از این جنایت خود را به محل حادثه رساندند تا تحقیقات بیشتری را انجام بدهند. آنها در صحنه جرم دستنوشته‌ای را پیدا کردند که ظاهرا حسن خطاب به همسرش نوشته و در آن آمده بود: «دلم از دست تو خون است. این بچه‌ها را می‌کشم تا زیر دست تو بزرگ نشوند.»

کارآگاهان در ادامه به بررسی وضعیت روانی متهم پرداختند و فهمیدند این مرد شغل آزاد داشت و به مواد مخدر معتاد نبود اما از مدتی قبل داروی ضدافسردگی مصرف می‌کرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  9  =  1