آخرین هماهنگی‌ها برای توزیع سبد کالا

آخرین جلسه هماهنگی با اتحادیه‌ها، شرکت‌ها و فروشگاه‌های مسئول در تامین و توزیع سبد کالا، ساعت 17 امروز در معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از تسنیم با توجه به اینکه تأمین سبد کالا در شبکه‌های توزیع امروز نهایی می‌شود، عصر امروز ساعت17 قرار است جلسه‌ای به منظور انجام آخرین هماهنگی‌ها با تأمین کنندگان کالا و فروشگاه‌های توزیع کننده در معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت و دفتر مدیر اجرایی سبد کالا برگزار شود.

بر اساس این گزارش، دعوت نامه جلسه عصر امروز برای مدیران و مسئولان فرشگاه‌های شهروند، رفاه، سپه، شبکه‌های توزیع اسکاد، امکان، اتکا، فرهنگیان و سایر شبکه‌های توزیع ارسال شده است. همچنین در این جلسه برخی اتحادیه‌ها از جمله اتحادیه مرغداران میهن به عنوان تامین کننده تخم مرغ و پشتیبانی امور دام به عنوان تأمین کننده مرغ نیز حضور دارند.

بهمن حاج‌علی صبح امروز در تشریح آخرین اخبار توزیع سبد کالا از شناسایی افراد سرپرستان خانوار از طریق کد‌های ملی خبر داد و گفت: برای سرپرستان خانوار پیامکی ارسال خواهد شد که حاکی از مشمول شدن آنها برای دریافت سبد کالا است. بنابراین با ارائه کارت یارانه خود به فروشگاه‌های مربوطه می توانند از زمانی که توزیع سبد در شبکه توزیع شروع می شود، سبد خود را دریافت کنند.

مدیر اجرایی توزیع سبد کالا به این نکته نیز اشاره کرد که قطعا این سبد کالا در نیمه نخست بهمن ماه توزیع خواهد شد و بازه زمانی مناسبی برای مشمولان به منظور مراجعه به فروشگاه‌های مربوطه و دریافت سبد کالا در نظر خواهند گرفت.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  2  =  5