زمان عرضه خودروهای مدل ۹۳

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو گفت: احتمالا تا یک هفته آینده عرضه خودروهای داخلی با مدل سال آینده (93) آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از ایسنا  رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی کشور از عرضه خودروها با مدل 93 از آینده نزدیک خبر داد.

حسن زمانی‌افشار اظهار کرد: احتمالا تا یک هفته آینده عرضه خودروهای داخلی با مدل سال آینده (93) آغاز خواهد شد.

 وی با بیان این‌که این اقدام تاثیر مثبتی بر تامین خاص و نیاز مصرف‌کنندگان خواهد داشت خاطرنشان کرد: مشتریان خودرو در ایام پایانی سال تمایل ندارند خودروها را با مدل سال 92 خریداری کنند زیرا با فرا رسیدن سال 93 از ارزش خودروی آن‌ها کاسته خواهد شد.

وی ادامه داد: البته سال گذشته به دلیل عدم هماهنگی بین سازمان‌های مرتبط خودروها در ایام پایانی سال با مدل سال جدید عرضه نشدند که موجب ضرر و زیان برخی مصرف‌کنندگان شد.

زمانی‌افشار افزود: قیمت خودروهای عرضه شده با مدل سال 93 در سال جاری اندکی گران‌تر از قیمت خودروها با مدل 92 خواهد بود البته بیشتر مصرف‌کنندگان تمایل به خرید خودروها با مدل سال 93 خواهند داشت.

وی با بیان این‌که با نزدیک شدن به ایام پایانی سال بازار خودرو از رکود خارج خواهد شد تصریح کرد:‌ عرضه خودروها با مدل سال 93 مشوقی برای حضور بیشتر مصرف‌کنندگان‌ در بازار ایامی پایانی سال خواهد بود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

40  ⁄    =  8