جلیلی نپذیرفته، حداد قول داده

تقوی درباره رایزنی با حدادعادل و جلیلی و اینکه گفته می‌شود، طرح فعلی از سوی جلیلی پذیرفته نشده اما حدادعادل قول همکاری داده است، گفت: بنده از طرف آنها نمی‌توانم چیزی بگویم البته با جلیلی صحبت کردم او تایید کرد و گفت کار خوبی است و شما در جهت وحدت گام بردارید.

خبرگزاری فارس: عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه جلسات هم‌اندیشی اصولگرایان، هفتگی برگزار می‌شود، گفت: هر کس در راستای ایجاد وحدت گام بردارد مورد تایید است.
 
رضا تقوی عضو جامعه روحانیت مبارز  با اشاره به جلسات هم‌اندیشی اصولگرایان که با محوریت وی برگزار می‌شود و درباره دیدار با آیت‌الله یزدی و آیت‌الله مصباح اظهار داشت: ما با آقای مصباح دیداری نداشته‌ایم اما گاهی با آیت‌الله یزدی دیدار داریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این خصوص دیداری با آیت‌الله مهدوی‌کنی داشته‌اید؟ گفت: ایشان هم تایید کرده‌اند و معتقدند هرکس در راستای ایجاد وحدت گام بردارد مورد تایید است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه ما در این جهت همه را آوردیم و گفتیم با هم وفاق کنید، یادآور شد: جلسات ما هر هفته تشکیل می‌شود مگر هفته‌هایی که بنده مسافرت باشم تشکیل نمی‌شود از این رو جلسه هفته آینده نیز برگزار می‌شود.

تقوی درباره رایزنی با حدادعادل و جلیلی و اینکه گفته می‌شود، طرح فعلی از سوی جلیلی پذیرفته نشده اما حدادعادل قول همکاری داده است، متذکر شد: بنده از طرف آنها نمی‌توانم چیزی بگویم البته با جلیلی صحبت کردم او تایید کرد و گفت کار خوبی است و شما در جهت وحدت گام بردارید.

عضو جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: ما از افراد به شکل حقیقی برای حضور در این جلسات دعوت می‌کنیم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

81  −  78  =