سفرهای نوروزی بیمه می‌شود

مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه ایران گفت: بیمه نامه سفر نوروزی آماده عرضه به مسافران شده و بیمه گذاران می توانند آن را در آغاز سفر از شبکه نمایندگی در سراسر کشور خریداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،به نقل از روابط عمومی شرکت سهامی بیمه ایران ، محمد رضایی با بیان این که بیمه سفر از طرح های نوین مدیریت آتش سوزی این شرکت است ، افزود: این خدمت جدید به منظور کاهش دغدغه ناشی از حوادث احتمالی درهنگام سفر طراحی و عرضه شده است.

وی تاکید کرد: براساس این بیمه نامه ساختمان و اثاثیه محل سکونت بیمه گذاردر طول مدت سفر در برابر خطرهای آتش سوزی، انفجار و صاعقه تا 500 میلیون ریال نزد بیمه ایران بیمه خواهد بود.

مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه ایران با اشاره به این که در این طرح توشه مسافر شامل تمامی لوازم معمول مورد نیاز مسافر در یک سفر، لوازم شخصی و چادر مسافرتی تا 20 میلیون ریال در برابر خطرهای حریق، انفجار، صاعقه، سیل و توفان نیز نزد این شرکت بیمه خواهد بود ،افزود: علاوه براین توشه سفر مسافران نوروزی حداکثر تا 5 میلیون ریال در برابر سرقت ، بیمه است.

رضایی در مورد دیگر تعهدات بیمه ایران دربیمه سفرنوروزی نیز گفت: در این طرح خودرو شخصی بیمه گذار درطول سفر در مقابل خطرهای آتش سوزی، سیل و طوفان تا سقف 50 میلیون ریال نزد این شرکت بیمه خواهد بود و مکمل بیمه نامه بدنه خودرو است.

وی افزود : علاوه براین، غرامت فوت و نقص عضو ناشی از حوادث مورد تعهد این بیمه نامه برای بیمه گذار و اعضای خانواده اش به ازای هر نفر 15 میلیون ریال و خانواده های بیش از سه نفر درمجموع یک صد میلیون ریال تعیین شده است.

مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه ایران در باره جبران هزینه های پزشکی ناشی از حوادث در این بیمه نامه نیز تصریح کرد: بیمه گذار و اعضای خانواده اش در این بیمه نامه به ازای هر نفر یک میلیون و پانصد هزار ریال و خانواده های بیش از سه نفر تا سقف 10 میلیون ریال درهزینه های پزشکی ناشی از حوادث نزد این شرکت بیمه خواهند بود.

رضایی درباره میزان حق بیمه این خدمت نیز اظهار داشت : حق بیمه این طرح با احتساب عوارض و مالیات فقط 60 هزار ریال تعیین شده است تا همه مسافران نوروزی بتوانند ازخدمات آن بهره مند شوند.

بیمه گذاران می توانند آن را با مراجعه به شبکه فروش درون شهری یا در مبادی ورودی و خروجی شهرهای بزرگ از نمایندگان این شرکت خریداری کنند.

وی مدت اعتبار این بیمه نامه را 10 روز اعلام کرد و افزود: این بیمه نامه از ساعت 24 روز خریداری تا ساعت 24 روز دهم معتبر است و بیمه گذاران می توانند از خدمات آن بهره مند شوند.

مدیربیمه های آتش سوزی بیمه ایران درباره فرصت بیمه گذاران برای اعلام خسارت هم گفت : بیمه گذاران حداکثر تا سه روز پس از وقوع حادثه فرصت دارند خسارت وارده را به نزدیک ترین واحد اجرایی بیمه ایران برای دریافت غرامت اعلام کنند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

95  ⁄    =  19