افاضلی پیشنهاد دستیاری وینگادا را رد کرد

مربی تیم فوتبال زیر 22 سال ایران می‌گوید پیشنهاد دستیاری نلو وینگادا گزینه سرمربیگری تیم امید را قبول نکرده است.

خبرگزاری مهر: مربی تیم فوتبال زیر 22 سال ایران می‌گوید پیشنهاد دستیاری نلو وینگادا گزینه سرمربیگری تیم امید را قبول نکرده است.

در خصوص احتمال همکاری‌اش با نلو وینگادا به عنوان مربی در تیم امید ایران با بیان مطلب فوق اظهار کرد: فدراسیون فوتبال به من لطف دارد. من چند جلسه با هادی آیت اللهی (نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال) در این خصوص برگزار کردم ولی فکر می‌کنم برای دستیاری در تیم امید آدم‌های جوان‌تر دیگری هستند که می‌توانند خودشان را با شرایط تطبیق بدهند.

وی افزود: من سال‌ها در بخش‌های مختلف تیم‌های ملی کار کرده‌ام. الان نیاز دارم که فضای کاری‌ام را تغییر بدهم و در جهت دیگری کار کنم. احساسم این است که چون فدراسیون روی من سرمایه گذاری کرده قصد دارد از من در تیم امید و در کنار وینگادا استفاده کند ولی قصد ندارم دستیار باشم چون برای دستیاری مناسب نیستم! آدم‌های زیادی هستند که می‌توانند به تیم ملی در این مقطع کمک کنند.

مربی موقت تیم فوتبال زیر 22 سال ایران تاکید کرد: با این حال من در کمیته فنی هستم و همیشه کمک می‌کنم. وقتی هیچ کس حاضر نشد تیم زیر 22 سال را تحویل بگیرد من این کار را کردم. پیش از این چند بار دیگر هم در شرایطی مشابه تیم‌هایی را تحویل گرفته بودم. در این سال‌ها نشان دادم که به عنوان یک سرباز در خدمت تیم‌های ملی هستم.

افاضلی در پایان درباره اینکه فدراسیون فوتبال از کدام مربیان در کنار نلو وینگادا در تیم امید استفاده خواهد کرد، گفت: فدراسیون گزینه‌های خودش را دارد ولی این 50 درصد کار است. 50 درصد دیگر مربوط به وینگادا و موافقت اوست. شاید وی قبول نکند با مربیان پیشنهادی فدراسیون کار کند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

48  ⁄    =  8