برگزاری نهمین دوره مسابقات بین‌المللی روبوکاپ با حمایت بانک ملی

نهمین دوره مسابقات بین‌المللی روبوکاپ آزاد ایران با حضور مقامات سیاسی و اداری کشور و با حمایت بانک ملی ایران با حضور 388 تیم از 22 کشور جهان در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،در مراسم اختتامیه، تندیس و لوح تقدیر مسابقات به بانک ملی ایران اهدا شد.

در این دوره مسابقات که با حضور آیت‌اله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای مختلف افتتاح شد، بانک ملی ایران در راستای پیشرفت علم و دانش و توسعه فناوری، حمایت مالی این دوره از مسابقات را برعهده گرفت.

لازم به ذکر است در طول برگزاری مسابقات، شرکت‌کنندگان و بازدید‌کنندگان با خدمات و محصولات متنوع و نوین بانک ملی ایران آشنا شدند.

مراسم اختتامیه مسابقات نیز  با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، روزبه استاندار قزوین و جمع کثیری از اساتید و مدیران برجسته ایران و سایر کشورها برگزار شد و تیم‌های برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.

روبوکاپ عنوان مسابقات بین‌المللی در زمینه دانش روباتیک و هوش مصنوعی است که با هدف اصلی پیشبرد سطح فنی جامعه جهانی به صورت سالانه توسط فدراسیون بین‌المللی روبوکاپ برگزار می شود.

گفتنی است نهمین دوره مسابقات روبوکاپ آزاد ایران در 24 لیگ از جمله لیگ‌های ربات انسان‌نما، فوتبالیست، امدادگر، ربات‌خانگی، ربات پرنده و مین یاب در میان 388 تیم داخلی و خارجی از 22 کشور جهان برگزار شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  2  =  2