«ریحانه جباری» در قرنطینه نیست

وکیل‌مدافع ریحانه جباری خبر قرنطینه شدن ریحانه جباری برای اجرای حکم قصاص را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از ایسنا وکیل‌مدافع ریحانه جباری خبر قرنطینه شدن ریحانه جباری برای اجرای حکم قصاص را تکذیب کرد.

درباره انتشار برخی شایعه‌ها مبنی بر قرنطینه شدن ریحانه جباری برای اجرای حکم قصاص در دو روز گذشته، گفت: این خبر را صراحتا تکذیب می‌کنم چرا که اصلا چنین اتفاقی رخ نداده است.

وی ادامه داد: دامن زدن به اینگونه مسائل باعث می‌شود فضای جامعه ملتهب شود و ما باید تلاش کنیم تا از مطرح شدن اینگونه شایعات جلوگیری کنیم.

خرمشاهی افزود:تا کنون تاریخ دقیقی برای اجرای حکم نیز تعیین نشده است و ما برای اخذ رضایت از اولیای دم در تلاش هستیم.

وکیل مدافع ریحانه جباری در مورد برگزاری جلسه دوم صلح و سازش خاطر نشان کرد: هنوز زمان دقیق برگزاری این جلسه مشخص نیست اما امیدواریم هرچه زودتر جلسه دوم صلح و سازش برای نجات ریحانه جباری برگزار شود.

خرمشاهی بیان کرد: تعدادی از هنرمندان از جمله رضا کیانیان، اصغر فرهادی، رخشان بنی‌اعتماد، بهاره رهنما و رویا تیموریان جزء کسانی بودند که برای نجات ریحانه از چوبه دار تلاش کردند و امیدواریم که این تلاش‌ها موثر واقع شود.

ریحانه جباری 7 سال قبل به عنوان طراح داخلی دکوراسیون ساختمان به منزل فردی که متخصص جراحی زیبایی بود مراجعه می‌کند که طبق اظهاراتش در دادگاه برای حفظ جان خود، فرد مذکور را به قتل می‌رساند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

11  −    =  10