گروه مالی بانک گردشگری بنیاد نیکوکاری راه اندازی کرد

رئیس گروه مالی گردشگری هم‌زمان از آغاز فعالیت رسمی بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه نبی خبر داد و گفت: گروه مالی گردشگری از این پس، فعالیت‌های عام‌المنفعه را از طریق این بنیاد انسجام خواهد بخشید.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،مهدی جهانگیری با اعلام خبر فوق تصریح کرد: تاسیس بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه نبی از مدت‌ها پیش در دستور کار گروه مالی گردشگری قرار گرفته بود و در نخستین گام، احداث 10 باب فضای آموزشی تخصصی کودکان بی‌سرپرست در مناطق محروم را در ردیف برنامه‌های اجرایی گذارده است.
وی اظهار داشت: اهداف حمایتی و مسوولیت‌های اجتماعی در حوزه‌های خیریه توسط گروه مالی گردشگری اعم از پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، اقدامات در حوزه بهزیستی، حمایت از بیماران و توانبخشی، از جمله برنامه‌هایی است که توسط بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه نبی اجرایی خواهد شد.
جهانگیری با اشاره به توجه گروه مالی گردشگری به مقوله مسوولیت‌های اجتماعی و اقدامات عام‌المنفعه گفت: تلاش ما این است که فعالیت در حوزه‌های خیریه را از فضای سنتی خود خارج کنیم و به مردم یادآوری کنیم که در کنار امور جاری اقتصادی خود، می‌توانند به هم‌نوعان خود نیز کمک کنند. وی به فعالیت صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری بانک گردشگری اشاره کرد و گفت: این صندوق از نمونه‌های روزآمد شده فعالیت خیریه است که با هدف کمک‌رسانی به نیازمندان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور تاسیس شد که به هم‌وطنان این امکان را می‌دهد تا سرمایه یا سود ناشی از سرمایه‌گذاری در این صندوق و یا بخشی از آن را در امور خیریه هزینه کنند.
رئیس گروه مالی گردشگری در پایان گفت: هدف‌گذاری صورت گرفته برای فعالیت بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه نبی، به‌گونه‌ای است که بر مبنای آن بتوانیم در زمینه فعالیت‌های نیکوکاری، نوآوری در ارائه خدمات را داشته باشیم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  1  =  9