حاشیه‌ های تعلیق گروه «آریان»

مدیر عامل شرکت «ترانه شرقی» می‌گوید تنها با حضور همه اعضای گروه آریان می‌توان درباره ادامه فعالیت‌های هنری این گروه موسیقی تصمیم گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، از خبرآنلاین: مدیر عامل شرکت «ترانه شرقی» می‌گوید تنها با حضور همه اعضای گروه آریان می‌توان درباره ادامه فعالیت‌های هنری این گروه موسیقی تصمیم گرفت.

محسن رجب‌پور تاکید می‌کند به جز انتشار آلبوم «آریان 5» که در اختیار شرکت ترانه شرقی است، دیگر فعالیت‌های گروه آریان به حالت تعلیق در می‌آید.

ماجرای تعلیق فعالیت‌های این گروه پر هوادار موسیقی پاپ ایران از یادداشتی که علی پهلوان، یکی از دو خواننده گروه آریان، در سایت شخصی‌اش گذاشته، شروع شد. او نوشته است: «بالاخره اعضای گروه آریان به یک اجماع کلی در مورد آلبوم و فعالیت‌های گروه رسیدند و من الان به خودم اجازه می‌دهم که در این مورد صحبت کنم. «آریان 5» اثری است که پروسه ساختش یک سال و نیم طول کشیده و پروسه اخذ مجوزش دو سال.

 اتفاق ناگواری که برای این اثر افتاده این است که متأسفانه با گذشت زمان، اثرگذاری آثار (به علت نوع تنظیم آن‌ها و سبک کاریشان) از بین رفته و صحبت‌های اخیر من با دوستانم در گروه به اینجا رسیده و نظر‌ها در این مورد یکی شده است… الان نظر‌ها بر این اساس شده که این اثر در شرایط فعلی و با اینکه مجدد میکس و مستر شده جوابی را که باید نمی‌دهد.»

او خطاب به هواداران ادامه داده است: «از طرفی از آنجا که امتیاز آثار 3 آلبوم اول گروه آریان طی یک قرارداد و آلبوم چهارم بدون قرارداد در اختیار شرکت ترانه شرقی است، اعضای گروه به این نتیجه رسیدند… با ترانه شرقی صحبت شود تا ببینیم با چه شرایطی می‌شود امتیاز آثار در اختیار خود گروه قرار بگیرد… پیام صالحی به نمایندگی از گروه با ترانه شرقی صحبت کرده که نتیجه‌ این مذاکره برای ما اصلاً عملی نبود. بنابراین در شرایط فعلی تقریباً می‌شود گفت به بن‌بست رسیده‌ایم… تا به امروز صبر کردیم، باز هم صبر می‌کنیم تا شاید راهی برای خروج از این بن‌بست پیدا شود و ما آریانی‌ها را روزی در کنار هم روی صحنه ببینید.»
 

data-src=http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1393/2/3/283467_680.jpg
 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

44  +    =  47