واکنش بهاره رهنما به جوسازی علیه هنرمندان

بهاره رهنما گفت: موجی علیه حضور آدم‌های معروف در کمپین‌های ضد اعدام راه افتاده، خصوصا از طرف ایرانیان و گروه‌های اپوزیسیون خارج از کشور.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از خبر آنلاین: بهاره رهنما در یادداشتی در روزنامه اعتماد به اکران فیلم «طبقه حساس» در یک سینما که حاضران موجبات نجات سه نوجوان از مجازات اعدام را فراهم کردند، نوشت: موجی علیه حضور آدم‌های معروف در کمپین‌های ضد اعدام راه افتاده، خصوصا از طرف ایرانیان و گروه‌های اپوزیسیون خارج از کشور.

دوستان عزیز اصلا گیریم ما همه‌مان عقده قهرمان شدن داریم، همه‌مان بعد از 20، 30سال کار هنری و 30، 40نقش اصلی بازی کردن، دوست داریم نقش اصلی چنین درام‌های تلخی را بازی کنیم، دوست داریم برویم با بچه‌های کار و خیابان گل بفروشیم ،آدم مثبت به نظر بیاییم.

نتیجه همه این کارها اگر عدم تسری خشونت، بازگرداندن چند نوجوان به زندگی که ممکن است متخصصان و تصمیم‌گیرندگان آتی این مملکت شوند، خریدن آبروی چندین خانواده و شاد کردن دل چندین مادر یا گشودن گره‌های اقتصادی چندین خانواده بی‌بضاعت توسط جمع‌آوری این دیه‌ها باشد، شما چرا حرص بیخود می‌خورید؟

بگذارید کنار این‌همه نتیجه خوب ما هم دو تا عکس بیندازیم و قهرمان بشویم، اگرچه که به عقیده شخصی خودم و به عنوان سفیر انجمن حمایت از حقوق کودکان همیشه همه آدم‌های معروف را تشویق می‌کنم که کارهای خیرشان را به شدت منتشر و منعکس کنند چون همان‌طور که اتفاقات سیاسی اجتماعی گذشته این مرز و بوم نشان داده، خوشبختانه مردم ما همیشه از آدم‌های معروفی که دوست‌شان دارند، تاسی و تقلید می‌کنند حتی در کار خیر.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

13  −  5  =