صد چهره رسانه‌ای سینمایی کشور یکجا جمع شدند

این کتاب که به مناسبت نخستین جشن رسانه‌های سینمایی آماده شده است شامل معرفی صد فیلمساز، فعال سینمایی و خبرنگار، منتقد و نویسنده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،کتاب «صد چهره رسانه‌ای- سینمایی» منتشر شد. این کتاب که به مناسبت نخستین جشن رسانه‌های سینمایی آماده شده است شامل معرفی صد فیلمساز، فعال سینمایی و خبرنگار، منتقد و نویسنده است که در هر دو حوزه فعالیت داشته و یا دارند.

از جمله افراد حاضر در این کتاب می‌توان به احمد امینی، شهید سید مرتضی آوینی، پگاه آهنگرانی، سیروس الوند، بیژن امکانیان، جمال امید، کیومرث پوراحمد، ابوالفضل جلیلی، فریدون جیرانی، محمد خزاعی، ابوالحسن داودی، رضا درمیشیان، پرویز دوایی، مسعود ده نمکی، شادمهر راستین، امیرشهاب رضویان، امید روحانی، بهاره رهنما، بهرام ری پور، اسیه شاه حسینی، سیامک شایقی، بهروز شعیبی، سروش صحت، رسول صدرعاملی، ناصر صفاریان، ابوالقاسم طالبی، احمد طالبی نژاد، مهرداد فرید، جابر قاسمعلی، هوشنگ کاوسی، مهدی کرم پور، ایرج کریمی، محمد هادی کریمی، علی کسمایی، جهانگیر کوثری، رضا کیانیان، علی معلم، هادی مقدم دوست، شهرام مکری، کامران ملکی، غلامرضا موسوی، پرتو مهتدی، تهمینه میلانی، اسماعیل میهن دوست، اکبر نبوی، حمید نعمت اله، پرویز نوری و چیستا یثربی اشاره کرد که بیوگرافی آنها شامل روز، ماه، سال و شهر تولد به همراه فعالیت رسانه ایی، سینمایی و سایر فعالیت‌ها در کنار عکسشان درج شده است.

در کنار نجفی که مسئولیت آماده سازی این کتاب را عهده دار بود است، طاها ذاکر به عنوان مدیر هنری و محمد تهرانی به عنوان مدیر اجرایی فعالیت داشتند و از همکاران دیگر نیز می‌توان به مهدی و زهرا متناصری، نفیسه تبریزی، حسن هندی و مهرناز رازقی اشاره کرد.

کتاب «صد چهره رسانه‌ای- سینمایی» که قرار است در جشن رسانه‌های سینمایی توزیع شود در 112 صفحه به صورت دو رنگ در قطع رقعی توسط بنیاد سینمایی فارابی منتشر شده است.

منبع:خبرآنلاین

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

96  ⁄    =  12