حضور حامیان دولت در هیئت رییسه مجلس؟

نماینده اصلاح‌طلب مجلس نهم گفت: احتمالاً بنده و آقای تاجگردون کاندیدای طیف اصلاح‌طلب یا اعتدالگرا برای انتخابات 4 خرداد مجلس خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از فارس نماینده اصلاح‌طلب مجلس نهم گفت: احتمالاً بنده و آقای تاجگردون کاندیدای طیف اصلاح‌طلب یا اعتدالگرا برای انتخابات 4 خرداد مجلس خواهیم بود.

مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس طی گفت‌و‌گویی درباره کاندیداتوری افراد نزدیک به دولت در انتخابات هیات رئیسه، گفت: من از محتوای جلسات خبر ندارم ولی ممکن است من و آقای تاجگردون کاندیدای طیف اصلاح‌طلب یا اعتدالگرا برای انتخابات 4 خرداد باشیم.

وی در عین حال خاطرنشان کرده است که البته بطور جدی با من صحبتی صورت نگرفته اما چنین بحث‌هایی وجود دارد؛ چند وقت پیش نیز عده‌ای به من مراجعه کردند و از من خواستند که کاندیدا شوم.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس درباره ضرورت حضور یک چهره نزدیک به دولت در هیات رئیسه، گفت: حضور یک فرد یا چهره نزدیک به دولت در هیات رئیسه مجلس به موضع‌گیری نمایندگان بستگی دارد اما منطقی این است که از هر سلیقه‌ای در هیات رئیسه مجلس یک نفر حضور داشته باشد چون یک تعداد اکثریت هستند نمی‌شود تمام جایگاه هیات رئیسه به آنها تعلق داشته باشد. متاسفانه روندی که در کشور ما وجود دارد متفاوت از دیگر کشورهاست.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

32  −  28  =