دستگیری عامل پیامک دهندهخفاش شب خوزستان

مباحثی که اخیرا در شبکه‌های اجتماعی و گروه های مجازی از جمله واتس آپ، درباره اقدامات فرد یا افرادی موسوم به خفاش شب مطرح شده، کاملا کذب است.و عامل انتشار این پیامها نیز توسط پلیس دستگیر شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، فرمانده پلیس فتا خوزستان گفت: مباحثی که اخیرا در شبکه‌های اجتماعی و گروه های مجازی از جمله واتس آپ، درباره اقدامات فرد یا افرادی موسوم به "خفاش شب" مطرح شده، کاملا کذب است.
 
به گزارش ایسنا سرهنگ سعید شعبان، در نشست خبری که امروز، پنج شنبه 8 خردادماه، در معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان برگزار شد، اظهار کرد: این موضوعات شایعه ای بیش نیست و عامل انتشار این پیامها نیز توسط پلیس دستگیر شده است.
 
وی ادامه داد: معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی خوزستان نیز طی اطلاعیه‌ای که در وب سایت پلیس قرار داده، این موضاعات را فاقد صحت دانسته است. بنابراین لازم است به عموم نیز اطلاع رسانی شود.
 
فرمانده پلیس فتا در خوزستان اظهارکرد: در دو ماه فروردین و اردیبهشت، پلیس فتا در استان موفق به کشف 81 درصد از جرایم اینترنتی در حوزه جرایم اقتصادی شد که عمدتا برداشت غیرمجاز از حساب‌ها بوده است.
 
‌شعبان گفت: در این مدت میزان کشف جرایم اینترنتی در استان 115 درصد بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 48 درصد افزایش کشف نشان می‌دهد. ‌

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

79  +    =  86