از پرواز مستقیم ایران – آمریکا چه خبر؟

رئیس شورای هماهنگی مناطق آزاد از پیگیری برای برقراری پرواز مستقیم ایران و آمریکا خبر داد و گفت: در حال رایزنی با سازمان هواپیمایی کشوری هستیم تا ایده آسمان باز(Open Sky) را در مناطق آزاد راه‌اندازی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از فارس  اکبر ترکان در پاسخ به اینکه شما صحبت از راه‌اندازی خط مستقیم پروازی ایران و آمریکا در کیش کرده بودید، این مسئله به کجا رسید؟ گفت: بعد از سفر آقای روحانی به نیویورک و درخواست ایرانیان مقیم ایالات متحده آمریکا برای رفت و آمد به کشورشان این پیشنهاد را ارائه کردند که خط مستقیم پروازی در ایران ایجاد شود.

رئیس شورای هماهنگی مناطق آزاد تصریح کرد: در آن موقع و ابتدای کار بنده سرپرستی دوایر معاونت اجرایی و شورای عالی ایرانیان را عهده‌دار بودم که موضوع را تعقیب کردم و اکنون پیگیری موضوع بر عهده آقای شریعتمداری است ولی امیدواریم این موضوع محقق شود و محدود به یک خط پروازی نیست بلکه سایر خطوط مستقیم هم راه اندازی خواهد شد.

ترکان همچنین از رایزنی با سازمان هواپیمایی کشوری  خبر داد و گفت: درصدد هستیم تا ایده آسمان باز (open sky) را در مناطق آزاد راه‌اندازی کنیم تا شرایط آسان‌تری برای برقراری پرواز‌ها به وجود آید.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  17  =  24