۳۰ سال زندگی مرموز یک خواهر و برادر در آمل

تاکنون قصه های زیادی از ماجرای حبس خانگی حسن و اختر بین افراد بومی و محلی نقل شده است، اما هنوز صحت و سقم این قصه ها تایید نشده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از مهر هنوز به درستی ماجرای عزلت نشین نابغه ای که می توانست برای کشور افتخار آفرین باشد، برای کسی مشخص نشده است و در این بین هر کسی از ظن خود یار ما می شود و شینده هایش را از ماجرای عزلت نشینی اختر و حسن برایمان نقل می کند.

ساکنان این محله معتقدند:اختر و حسن خواهر برادری هستند که از سال‌های بسیار دور در محله پایین بازار زندگی می کنند. حسن از نخبگان محله بوده و دیپلم ریاضی فیزیک داشته و اختر خواهر وی نیز از کارمندان یکی از ادارات شهرستان بوده است. بعد از فوت پدر و مادر، این خواهر و برادر ظرف مدت کوتاهی، دچار جنون شدند و دیگر از خانه بیرون نیامدند.

ساکنان این منطقه معتقدند، با گذشت سالها از فوت پدر و مادر آنان، کسی از افراد محل و همسایگان، این خواهر و برادر را ندیده است و فقط از برادر و خواهران دیگر اختر می شنیدند که آن ها در خانه هستند.

محلی ها به یاد ندارند که طی این سالها چراغی در این خانه روشن شده باشد یا پنجره اتاق آنها باز شده باشد و هیچ کس به درستی نمی داند این برادر و خواهر با چه وضیعتی زندگی می کنند.

تنها چیزی که به آن تاکید می شود این است که یکی از برادران این دو نفر روزانه برای آنها غذا می آورد.

هنوز با گذشت سالها، راز زندگی اختر و حسن که در یک مکان نامناسب و غیربهداشتی روزگار می گذرانند بر کسی فاش نشده و رمزگشایی از این مسئله و ایجاد شرایط مطلوب یا انتقال این دو نفر به مراکز نگهداری بهزیستی نیازمند اقدام متولیان و مسئولان امر است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  1  =  9