نجفی: روحانی به وعده‌های خود وفادار است

دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی دولت گفت: رئیس جمهور کشورمان در پایبندی به شعارهای انتخاباتی خود وفادار بوده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از باشگاه خبرنگاران جوان دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی دولت گفت: رئیس جمهور کشورمان در پایبندی به شعارهای انتخاباتی خود وفادار بوده است.

محمدعلی نجفی عضو حزب کارگزاران سازندگی در حاشیه مراسم ختم پدر محمد قوچانی قائم مقام حزب کارگزاران سازندگی در پاسخ به سوال خبرنگاراان درباره عملکرد دولت یازدهم با توجه به نزدیک بودن سالگرد پیروزی حجت الاسلام  روحانی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: به نظر بنده با توجه به مجموعه شرایطی که دولت در آن قرار داشت و مجموعه مشکلاتی که دولت در آن قرار داشت دولت یازدهم عملکرد مثبتی را از خود به جای گذاشته است.  
 
وی افزود: عملکرد دولت در حال حاضر عملکرد مثبتی بوده است و اگر بخواهیم آن را با دولت قبلی مقایسه کنیم با توجه به شرایطی که دولت به آن تحویل داده شد عملکرد دولت بسیار قابل دفاع است.  
 
عضو حزب کارگزاران سازندگی تصریح کرد: در ارتباط با کار دولت مهم‌ترین موضوع این است که دولت کماکان بر کارهایی که در زمان برگزاری انتخابات داده است پایبند بوده و دولت از لحاظ لفظی و شعاری به تعهدات خود وفادار بوده و از نظر عملی نیز رئیس جمهور توانسته است به شعارهای خود عمل کند.  
 
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مهم‌ترین عامل پیروزی روحانی در انتخابات چه بود، اظهار داشت: معتقدم چند عامل در پیروزی دکتر روحانی تأثیر گذار بود و دید و نگرانی که مردم درسالهای گذشته نسبت به چنین شرایطی داشتند  و مردم فکر می‌کردند اگر روندی که در دولت دهم ادمه پیدا می‌کرد باعث ایجاد مشکلاتی برای کشور می‌شد؛ لذا دنبال پیدا کردن راه حلی بودند.  
 
وی خاطر نشان کرد: مسئله اتحاد و وحدتی که در بین جریانات مختلف به خصوص اصلاح طلبان در جهت حمایت از دکتر روحانی رخ داد بسیار مثمر ثمر بود و در پیروزی وی نقش بسزایی داشت و ما شاهد بودیم در چند روز آخر مانده باقی انتخابات جریان اصلاحات در پیروزی وی نقش تأثیرگذاری داشت و وی را به عنوان کاندید نهایی خو د معرفی کرد.
 
نجفی اظهار داشت: پس از اعلام حمایت اطلاح طلبان از دکتر روحانی جریان عمومی نیز در حمایت از او گام برداشتند.  
 
عضو حزب کارگزاران سازندگی تأکید کرد: بنده همچنین معتقدم که عملکرد دکتر روحانی در مناطره‌های انتخاباتی بی‌تأثیر نبود و مردم توانستند به شخصیت واقعی وی پی ببرند و احساس کردند از نگرانی که دارند از طریق وی قابل رفع است و آینده کشور می‌تواند راه بهتری را پیدا کند.  
 
وی در پاسخ به سوالی درباره شاخصه اعتدال در عمر 10 ماه دولت گفت: بنده معتقدم چند مولفه و مبنا در دولت یازدهم به چشم می‌خورد که  مولفه عقلانیت یکی از مهم‌ترین موضوعات در دولت یازدهم محییوب مسی شود .
 
نجفی خاطر نشان کرد: واقع‌گرایی و واقع بینی و آنچه در دولت یازدهم به صورت واقع و شفاف نمود پیدا کرده است به گونه‌ای است که شاهد این شعارها و وعده‌هایی که در دولت یازدهم در زمان انتخابات مطر0ح شده بود به واقعیت پیوست.
 
عضو حزب کارگزاران با بیان اینکه توجه به مقتضیات زمان و مکان نیز از سوی دولت یازدهم مورد توجه جدی است و خواهد بود اظهار داشت: مهم‌ترین مولفه‌هایی که در دولت یازدهم مورد توجه بودند عقلانیت و واقع گرایی و نباید از آنها گذر کرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

54  ⁄  6  =