آخرین وضعیت پرونده‌ «ریحانه» و «سحر»

وکیل ریحانه جباری و سحر مهابادی آخرین وضعیت پرونده های دو موکل خود را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از  ایسنا: وکیل ریحانه جباری و سحر مهابادی آخرین وضعیت پرونده های دو موکل خود را تشریح کرد.

محمدعلی جداری فروغی درباره‌ وضعیت پرونده سحر مهابادی گفت: به دعوت شعبه اول اجرای احکام، دوشنبه هفته آینده جلسه‌ای در اجرای احکام تشکیل می‌شود و در این جلسه در مورد پرونده سحر مهابادی با ولی دم مذاکره خواهد شد.

وی افزود: با توجه به این که پدر موکل اعلام آمادگی کرده است خواسته‌های ولی دم را به جا آورد تصور می‌کنم این پرونده به زودی ختم به خیر شود.

این وکیل دادگستری در مورد وضعیت پرونده ریحانه جباری نیز گفت: این پرونده در دفتر دادستانی است و من در روز جاری با مراجعه به دفتر دادستان تقاضای مطالعه پرونده و همچنین ملاقات با دادستان تهران را ارائه کردم.

وی گفت: از دیدگاه من موارد نقض قانون در رسیدگی به این پرونده وجود دارد و من با توجه به این که پرونده هم اکنون در دادستانی تهران است پس از مطالعه بلافاصله تقاضای اعاده دادرسی طبق قانون خواهم کرد.

وی اظهار کرد: با اشاره به این که شعبه‌ اجرای احکام دادسرای جنایی و دادستان تهران در جهت رسیدگی به پرونده‌های محکومین به قصاص اقدامات قانونی قابل توجهی کردند این امید وجود دارد که پرونده ریحانه جباری نیز در مسیر قانون بار دیگر مورد رسیدگی قرار گیرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

2  ×    =  4