بانک شهر در مسیر افزایش سرمایه و تامین EPS بیشتراست

مدیرعامل بانک شهر ضمن اشاره به این موضوع که در نظام بانکی، میزان سرمایه یک عامل تعیین‌کننده در فعالیت بانک‌ها است، گفت: بانک شهر به‌دنبال افزایش سرمایه و در پی آن تحقق میزان EPS بالاتر است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،حسین محمد پورزرندی، میزان سرمایه متناسب با شاخص‌های اقتصادی موجود را بسیار با اهمیت تلقی کرد و افزود: در همین رابطه موضوع افزایش سرمایه بانک شهر طی دو مرحله و تا سال آینده پیش‌بینی شده است، به نحوی که در گام نخست، این بانک در نظر دارد تا سرمایه 4هزار میلیارد ریال فعلی خود را به رقم 8 هزار میلیارد ریال رسانده که پیش‌بینی می‌شود این رقم از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران بانک تامین شود.
دکتر پورزرندی همچنین خاطرنشان کرد، بانک شهر در نظر دارد در گام بعدی نیز از رقم 8 هزار میلیارد ریال به سرمایه 16هزار میلیارد ریالی ارتقا یافته که این رقم نیز از محل مطالبات و سود انباشته تامین خواهد شد.
وی در بخش دیگری از اظهاراتش به موضوع تحقق سود هر سهم (EPS) بانک شهر پرداخت و یادآور شد، طبق برنامه‌ریزی صورت‌گرفته این بانک با سرمایه 16 هزار میلیاردی، EPS خود را به رقم 300 ریال خواهد رساند که این رقم از دو محل عملیات بانکی بانک شهر و بخش عمده‌ای نیز از قبال فعالیت‌های شرکت‌های زیرمجموعه این بانک که در قالب پنج هلدینگ گروه مالی، ساختمان، معدنی، انرژی و فناوری‌اطلاعات سازمان‌دهی شده‌‌اند، محقق خواهد شد.

سازمان بیمه نیروهای مسلح لوح تقدیر بهره‌وری گرفت
گروه بنگاه‌ها: سازمان بیمه نیروهای مسلح مفتخر به دریافت لوح تقدیر از سازمان ملی بهره‌وری شد. به گزارش روابط عمومی سازمان بیمه نیروهای مسلح، در مراسم اعطای جایزه ملی بهره‌وری، سازمان بیمه نیروهای مسلح مفتخر به دریافت لوح تقدیر سطح 2 بهره‌وری از سازمان ملی بهره‌وری شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

9  +  1  =