وضعیت وخیم همسرستاره محبوب پرسپولیس دردسر ساز شد

دروازه‌بان برزیلی پرسپولیس دیگر به ایران نخواهد آمد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،نیلسون دروازه‌بان برزیلی پرسپولیس که اخیرا درگیر بیماری همسرش بوده و به همین دلیل پاسخ دادن به پیشنهاد پرسپولیس را به اعلام نتیجه آزمایش همسرش موکول کرده بود، طبق اعلام پزشکان و با توجه به نتیجه آزمایشات، مشخص شد که همسر وی باید تحت درمان باشد.
 

از همین رو او به صورت تلفنی اعلام کرد که شرایط بازگشت به ایران را ندارد.
 

این در شرایطی بود که پرسپولیسی‌ها تأکید داشتند که نیلسون به هر طریقی شده به ایران بیاید و حتی پزشکان خوبی را برای معالجه همسرش در نظر خواهند گرفت اما مشکل نیلسون تنها مریضی همسرش نبود و پای 650 میلیون تومان پول هم در میان است.
 

نیلسون از گذشته 450 میلیون از باشگاه پرسپولیس طلب دارد و از طرفی دیگر 200 میلیون تومان باید به مالیات پرداخت کند که این امر از طرف باشگاه پرسپولیس باید انجام شود. به همین دلیل با توجه به پیگیری‌های مدیر برنامه‌های نیلسون، این بازیکن هنوز به مطالبات خود نیز نرسیده و همسر وی اعلام کرده اگر به همین وضعیت کار پیش برود بهتر است که نیلسون دیگر به ایران نیاید.
 

قرار است ظرف 48 ساعت آینده باز هم مدیر برنامه‌های نیلسون به باشگاه پرسپولیس برود تا مسائل مالی این بازیکن را با مسئولان باشگاه در میان بگذارد.
 

در همین رابطه مدیر برنامه‌های نیلسون به فارس‌، گفت: همه هواداران می‌دانند که نیلسون چقدر پرسپولیس را دوست دارد اما مشکلات خانوادگی از جمله طلبش و مریضی همسرش برای او دردسرساز شده، اگر پرسپولیسی‌ها با این دروازه‌بان خوش‌حسابی کنند شاید اتفاقاتی بیفتد در غیر اینصورت با توجه به پیشنهادها به نیلسون، بعید می‌دانم که او تمایلی به بازگشت داشته باشد.

116

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

8  ×  1  =