مراقبت‌های سلامتی در محیط کار

همه ما بیشتر ساعت روز خود را سر کار سپری می‌کنیم. نشستن بین 6 تا 8ساعت پشت کامپیوتر و خیره شدن به صفحه مانیتور قطعا به مرور زمان می‌تواند آثار منفی بر سیستم سلامتی بد‌نمان بگذارد. برای کاهش یا جلوگیری از این آسیب‌ها پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن «سلامت در محیط کار» را روی گوشی خود نصب کنید.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از دنیای اقتصاد همه ما بیشتر ساعت روز خود را سر کار سپری می‌کنیم. نشستن بین 6 تا 8ساعت پشت کامپیوتر و خیره شدن به صفحه مانیتور قطعا به مرور زمان می‌تواند آثار منفی بر سیستم سلامتی بد‌نمان بگذارد. برای کاهش یا جلوگیری از این آسیب‌ها پیشنهاد می‌کنیم  اپلیکیشن «سلامت در محیط کار» را روی گوشی خود نصب کنید.
این اپلیکیشن یک برنامه کاربردی فارسی است که برای داشتن سلامت روان و جسم در محیط کار به شما کمک می‌کند. براساس آنچه که طراحان این اپ عنوان کرده‌اند، روزانه کارمندان یک سوم از وقت خود را در محیط کار می‌گذرانند. مدت زیادی از این زمان در وضعیت نشسته و بدون تحرک است. این بی‌تحرکی با عوارضی مانند خستگی، سفتی عضلات و مشکلات جسمانی دیگر و مهم‌تر از آن مشکلات روحی خاص آن محیط همراه است. این مشکلات از میزان کارآیی و بهره‌وری شما در محیط کار می‌کاهد. بنابراین در این برنامه سعی شده هر دو جنبه جسمی و روحی مدنظر قرار بگیرد. «در این برنامه، برای سلامتی جسمی افراد، 12 نوع ورزش مناسب محیط کار با استفاده از ویدئو آموزش داده می‌شود که دارای درجه سختی متفاوتی است. دقت داشته باشید که برای استفاده از این برنامه به حداقل 8 مگابایت فضای خالی روی گوشی خود نیاز دارید. این اپ رایگان مخصوص گوشی‌های اندرویدی را می‌توانید از سایت
 www. cafebazaar.ir دریافت کنید. 

border=0

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

68  −    =  60