طرح سئوال از وزیر نیرو فردا در مجلس

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح سئوال از وزیر نیرو درباره آخرین وضعیت نیروگاه نوشهر فردا در مجلس انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، از قاسم احمدی لاشکی امروز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به کلنگ‌زنی نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر، گفت: تاکنون اتفاقی در این زمینه نیفتاده است.

وی ادامه داد: طرح سئوالی درباره اقدام عملیاتی برای احداث نیروگاه از وزیر نیرو داشتیم که قانع نشدیم.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی بیان‌ داشت: فردا ساعت 12 در هیئت رئیسه مجلس از وزیر نیرو درباره آخرین وضعیت نیروگاه نوشهر دعوت به عمل آمده تا به سئوالات پاسخ دهند.

احمدی لاشکی افزود: در صورتی که قانع نشدیم طرح سئوال از وزیر نیرو در صحن مجلس داریم و نمایندگان باید رای دهند و کارت زردی برای وزیر نیرو صادر می‌شود.

وی با بیان اینکه بحث آزادراه تهران ـ شمال از اولویت‌های ما محسوب می‌شود، گفت: تاکنون اتفاق خاصی صورت نگرفته که طرح سئوالی از وزیر راه و شهرسازی داریم.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: همچنین بحث بیمارستان‌های نوشهر و چالوس پیگیری‌های خوبی صورت گرفته است و پیشرفت‌های خوبی در این زمینه داشته‌ایم.

احمدی لاشکی با بیان اینکه در بحث گازرسانی نیز اقدامات خوبی انجام شده است، گفت: گازرسانی کلاردشت انجام شده است.

وی با اشاره به آغاز گازرسانی در مرزن آباد، اظهار داشت: امیدواریم کلنگ گازرسانی در کجور زده شود تا مردم این شهر از نعمت گاز بهره‌مند شوند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

25  ⁄    =  5