رونمایی از گوشی جدید ال جی در ایران

شرکت ال جی از پرچمدار جدید خود موسوم به LG G3 در ایران رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، از ایسنا: شرکت ال جی از پرچمدار جدید خود موسوم به LG G3 در ایران رونمایی کرد.

در مراسم رونمایی از محصول جدید ال جی در ایران مجری برنامه توضیحاتی بدیهی در مورد نرم افزار پرچمدار جدید این شرکت ارائه کرد.

در ادامه کانگ من لی – مدیر محصولات ال.جی موبایل – گفت: امروز لحظه تاریخی برای معرفی G3 در ایران است. ما بازار خود را در ایران به خوبی توسعه دادیم و میزان فروش G2 شاهدی بر این مدعاست. در حال حاضر G3 فروشی سه برابر بیشتر از G2 داشته است. ما تحت شعار سادگی در اوج هوشمندی گزینه‌های اضافی را در این گوشی حذف کردیم. امروز پیام من بسیار ساده است ما با ارائه این گوشی نهایت تلاش را برای جلب رضایت مشتریان خواهیم داشت.

اما سه ویژگی اصلی گوشی هوشمند G3 صفحه نمایش، دوربین و طراحی‌ آن است و به زودی در بازار ایران نیز عرضه خواهد شد.

این محصول اولین گوشی جهان با صفحه نمایش 5٫5 اینچ Quad HD با 538 پیکسل در اینچ و وضوح 4 برابر HD و تقریباً دو برابر Full HD است که تصاویری واضح‌تر و شفاف‌تر و به همراه بازتولید رنگ واقعی‌تر را به دست می‌دهد.

تصاویر و مناظری که می‌توانند با ریزترین جزئیات در صفحه نمایش Quad HD گوشی هوشمند G3 نشان داده شوند و دوربینی که با فوکوس خودکار لیزری می‌تواند لحظه خلق این تصاویر را ثبت کند از ویژگیهای این محصول است.

این گوشی که در 276 هزارم ثانیه روی سوژه فوکوس می‌کند و در یک میلی ثانیه عکس می‌گیرد، قرار است با قیمتی حدود یک میلیون و 800 هزار تومان وارد بازار ایران شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  2  =  5