ورود بی سابقه خودرو به گیلان در چند سال اخیر

ورود گردشگران و مسافران به گیلان از عصر دیروز آغاز شده و امروز به اوج خود رسید.این میزان حجم ورود خودرو در چند سال اخیر بی سابقه گزارش شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: ترافیک در مسیر منجیل و رودبار بسیار سنگین و تردد خودروها در این محور به کندی انجام می شود.

سرهنگ ˈمهیار رستگارˈ شامگاه سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با آغاز دور دوم سفرهای تابستانی همزمان با شروع عید سعید فطر، شاهد ورود حجم بسیاری از مسافران به استان هستیم.

وی ادامه داد: ورود گردشگران و مسافران به گیلان از عصر دیروز آغاز شده و امروز به اوج خود رسید.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان افزود: این میزان حجم ورود خودرو در چند سال اخیر بی سابقه گزارش شده است.

وی با یادآوری محدودیت های ترافیکی اعمال شده در جاده های گیلان گفت: در زمان اجرای این محدودیت، تردد انواع کامیون و تریلی به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت الی 24 روزهای سه شنبه، چهارشنبه و جمعه ( هفتم، هشتم و دهم مردادماه) در محور قدیم رشت – قزوین ممنوع است.

سرهنگ رستگار یادآور شد: تردد این قبیل وسایل نقلیه در آزادراه قزوین – رشت کماکان ممنوع خواهد بود.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان اضافه کرد: همچنین تردد انواع کامیون و تریلی به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت الی 24 روز جمعه دهم مرداد در محور آستارا به اردبیل ممنوع خواهد بود.

سرهنگ رستگار ضمن تبریک عید سعید فطر به هموطنان و آرزوی سفری خوش برای مسافران، از تمام رانندگان خصوصاً رانندگان ناوگان حمل و نقل بار و کالا خواست با اطلاع و رعایت محدودیت ها و ممنوعیت های اعمال شده ضمن احترام به قانون، نظم و امنیت جاده ها و حقوق سایر شهروندان از اتلاف وقت و زمان خود نیز جلوگیری کنند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  76  =  80