اعلام آمادگی فرانسه برای جنگ با داعش

منابع عراقی از تماس تلفنی اولاند با بارزانی و آمادگی وی برای کمک به نیروهایی که با تروریست های وابسته به گروه موسوم به دولت اسلامی عراق و شام می جنگند خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، از تسنیم: فرانسوا اولاند رئیس جمهوری فرانسه در تماس تلفنی با مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق از آمادگی کشورش برای کمک به نیروهایی که با داعش می جنگند خبر داد.

ریاست جمهوری فرانسه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: فرانسوا اولاند آمادگی پاریس برای کمک به نیروهایی که با تروریست های داعش می جنگند را اعلام کرده است و طرفین از عزم خود برای همکاری برای توقف حمله گروه موسوم به دولت اسلامی عراق و شام در شمال عراق خبر داده اند.

این در حالی است که عبدالحکیم الجغیفی فرماندار حدیثه از دفع حمله تروریست های داعش به ایستگاه برق درحدیثه در غرب عراق و هلاکت 25 تروریست خبر داد و افزود: نیروهای پلیس و ارتش با حمایت عشیره الجغایفه حمله را دفع کرده اند و هم اکنون براین ایستگاه مسلط هستند و اجازه نزدیک شدن تروریستها به آن را نمی دهند.این دومین یورش تروریست ها به ایستگاه برق در  حدیثه است.

منابع نظامی عراقی از هلاکت والی الحویجه در نزدیکی روستای غریب و والی صلاح الدین با چهار معاونش در منطقه العلم در غرب تکریت خبر دادند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

3  ×    =  15