کارتخوان های ایران کیش روی پیشخوان موسسه عسگریه

معاون توسعه بازار شرکت خبر داد

معاون توسعه بازار شرکت کارت اعتباری ایران کیش از آغاز همکاری این شرکت و موسسه مالی و اعتباری عسگریه خبر داد و سفارشی کردن نرم افزارهای پایانه های فروش بر اساس استانداردها و دستورالعمل های شاپرک و بانک مرکزی را هدف این همکاری عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،به نقل از روابط عمومی شرکت ایران کیش، «فرهاد وکیلیان»گفت: «در این قرار داد سه ساله، ایران کیش متعهد به نصب، راه اندازی و پشتیبانی از انواع پایانه های فروش برای تمامی شعب موسسه مالی و اعتباری عسگریه در سراسر کشور شده است.»

وی، موسسه مالی و اعتباری عسگریه را بزرگ ترین و اولین موسسه مالی و اعتباری مجوز دار از سوی بانک مرکزی معرفی کرد که اکنون ایران کیش را به عنوان تنها PSP همکار خود انتخاب کرده است.

معاون توسعه بازار ایران کیش اظهار داشت: « ایران کیش پیش از این نیز با موسسات مالی و اعتباری دیگری در حوزه های مختلف همکاری داشته اما این نخستین همکاری با این موسسات  در حوزه پرداخت الکترونیک محسوب می شود.»

وی گفت: «از آنجا که موسسه مالی و اعتباری عسگریه پتانسیل خوبی در جذب منابع و بازارهای جدید دارد قطعا بازاریابی های کیفی و ویژه ای برای این موسسه صورت خواهد گرفت.»

وکیلیان با اشاره به اینکه این همکاری بر روی بازارهای خاص با استفاده از ابزارهای ویژه متمرکز است، سفارشی کردن نرم افزارهای پایانه های فروش بر اساس استانداردها و قوانین شاپرک و بانک مرکزی را هدف این همکاری عنوان کرد.

وی ورود موسسه عسگریه به صنعت پرداخت الکترونیک را به مدیریت و کارکنان آن تبریک گفت و تجربه موفق و آینده روشنی را برای همکاری ایران کیش و موسسه مالی و اعتباری عسگریه پیش بینی کرد.

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در حال حاضر با بانک های صادرات، تجارت، سپه، کارآفرین، رفاه، پست بانک، توسعه صادرات ایران و آینده همکاری دارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  2  =  1