واکنش به خبر هشدار درباره پیگیری روغن پالم

سخنگوی سازمان غذا و دارو، هرگونه مصاحبه منتسب به او مبنی بر هشدار به خبرنگاران برای پیگیری ماجرای روغن پالم را تکذیب کرد و گفت: طی دو سه روز گذشته بنده هیچ مصاحبه ای با رسانه ها نداشته ام که از خبرنگاران بخواهم ماجرای روغن پالم را پیگیری نکنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سخنگوی سازمان غذا و دارو، هرگونه مصاحبه منتسب به او مبنی بر هشدار به خبرنگاران برای پیگیری ماجرای روغن پالم را تکذیب کرد و گفت: طی دو سه روز گذشته بنده هیچ مصاحبه ای با رسانه ها نداشته ام که از خبرنگاران بخواهم ماجرای روغن پالم را پیگیری نکنند.

مهندس محمد هاشمی اظهارداشت: برخی سایت های، خبری به نقل از بنده منتشر کرده اند مبنی بر اینکه گفته ام رسانه ها موضوع روغن پالم را پیگیری نکنند که اساسا این موضوع را تکذیب می کنم.

وی با عنوان این مطلب که آماده است مستندات این مصاحبه که به نقل از او منتشر شده است را، دریافت کند، تاکید کرد: شاید استنباط خبرنگار مربوطه، گفته های رئیس سازمان غذا و دارو در ارتباط با استفاده از روغن پالم در شیر خشک بوده است که در آن خبر دکتر دیناروند عنوان داشته بود که "انتشار اینگونه اخبار و سوء استفاده از فضای ایجاد شده در خصوص فرهنگ سازی با هدف کاهش مصرف روغن، مصداق تشویش اذهان عمومی بوده و قابل پیگیری حقوقی است".

هاشمی با تاکید بر رعایت اخلاق حرفه ای در مسئولیت که قرار داریم، گفت: کسی که مدعی است با بنده مصاحبه کرده و من گفته ام که خبرنگاران پیگیر ماجرای روغن پالم نباشند، مستندات خود را ارائه دهد.

این در حالی است که برخی رسانه ها نه نقل از سخنگوی سازمان غذا و دارو عنوان داشته اند که خبرنگاران ماجرای روغن پالم را پیگیری نکنند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

8  ×    =  8