آخرین اخبار درباره مرگ یک ایرانی در فیلیپین

به دنبال مرگ مشکوک یکی از اتباع کشورمان در بازداشتگاه پلیس مانیل مرکز فلیپین، آقای ادواردو منز سفیر جمهوری فلیپین در تهران به وزارت خارجه دعوت و مراتب مسئولیت دولت متبوعش را در قبال این واقعه مجددا به وی یادآورشد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، از عصر ایران: به دنبال مرگ مشکوک یکی از اتباع کشورمان در بازداشتگاه پلیس مانیل مرکز فلیپین، آقای ادواردو منز سفیر جمهوری فلیپین در تهران به وزارت خارجه دعوت و مراتب مسئولیت دولت متبوعش را در قبال این واقعه مجددا به وی یادآورشد. 

 
در این دیدار ˈسیدکاظم سجادیˈ مدیر کل امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه با اشاره به مسئولیت دولت فیلیپین،خواستار توضیح رسمی آن دولت در قبال فوت مشکوک آقای خاکی در بازداشتگاه مانیل شد و اعلام کرد جمهوری اسلامی ایران قصد دارد برای بررسی و تحقیق پیرامون فوت تبعه خویش یک هیات فنی – تخصصی را به مانیل اعزام کند.
 
پرویز خاکی سوم خرداد دوسال پیش بنا به درخواست ایالات متحده آمریکا به بهانه های واهی در فرودگاه مانیل بازداشت شد و از آن زمان در بازداشتگاه پلیس مانیل بسر می برد تا آنکه دولت فیلیپین فوت ناگهانی وی را براثر سکته قلبی در شامگاه 27 مرداد امسال اعلام کرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

24  ⁄    =  3