محل برگزاری نمایشگاه کتاب مشخص شد

مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی گفت: با عدم جابه جایی زمان برپایی نمایشگاه نفت در مکان دائمی نمایشگاه ها، احتمال میزبانی بار دیگر مصلی امام خمینی بیشتر شد چرا که دوستان وزارت نفت نتوانستند زمان نمایشگاه نفت را جا به جا کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک از فارس، امیر مسعود شهرام نیا مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ضمن اشاره به مکان برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار داشت: چالش اصلی حال حاضر نمایشگاه صنعت نفت است، اگر این نمایشگاه جا به جا نشود احتمال دارد بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب در مصلا برگزار شود.

وی در توضیح بیشتر عنوان کرد: با عدم جابه جایی زمان برپایی نمایشگاه نفت در مکان دائمی نمایشگاه ها، احتمال میزبانی بار دیگر مصلی امام خمینی بیشتر شد چرا که دوستان وزارت نفت نتوانستند زمان نمایشگاه نفت را جا به جا کنند. از این رو احتمالا نمایشگاه بیست و هشتم کتاب تهران بار دیگر در مصلا برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه ظهر امروز جلسه هیات مدیره موسسه برگزار شده مصوباتی داشته یا خیر، گفت: در جلسه ظهر امروز پیرامون نمایشگاه کتاب اصفهان مواردی با جزئیات به تصویب رسید و پس از آن برای برگزاری نمایشگاه اراک مواردی مورد تاکید قرار گرفت. وی در پایان از حضور ایران و قطعی شدن نشر ایران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول خبرداد.

بر اساس این گزارش، صبح امروز با حکم علی جنتی وزیر فرهنگی و ارشاد اسلامی «سید عباس صالحی» به عنوان رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران منصوب شد و با انتخاب رئیس نمایشگاه مکان برگزاری این پروژه نیز به زودی اعلام می‌شود و در این میان مصلای امام خمینی امکان بیشتری برای میزبانی دارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

2  ×    =  2