سکه ۹۲۰ هزار تومان قیمت خورد

همزمان با کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی و کاهش نرخ دلار آزاد نرخ انواع سکه طلا در بازار داخلی کاهش یافت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،هر اونس طلا در بازار جهانی امروز (شنبه 29 شهریورماه) با قیمت 1217 دلار مورد مبادله قرار گرفته و در بازار داخلی نیز هر گرم طلای 18 عیار 94 هزار و 400 تومان قیمت خورده است.

در بازار سبزه میدان نیز هم اکنون، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت 920 هزار تومان، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت 919 هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی با قیمت 464 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی با قیمت 264 هزار تومان و سکه یک گرمی با قیمت 170 هزار تومان فروخته می شود.

صراف‌های بازار آزاد و خیابان فردوسی نیز امروز دلار را با قیمت 3190 تومان، یورو را با قیمت 4135 تومان و پوند را با قیمت 5190 تومان به متقاضیان می فروشند.

به گزارش تسنیم، محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر درباره چرایی کاهش قیمت طلا و سکه می گوید: ایجاد نوسان در بازار جهانی طلا در پی برگزاری انتخابات استقلال اسکاتلند، در نهایت سبب شد قیمت ها این کالا در تمام بازار ها از جمله ایران با افت مواجه شود.

به اعتقاد رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر، قیمت ها در روز جاری در بازار داخل به دنبال کاهش نرخ جهانی طلا و همچنین در ادامه روند هفته گذشته با کاهش مواجه شده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  9  =  1