بانک صادرات پیشتاز در مدرسه سازی

مجتمع فرهنگی آموزشی شهدای بانک صادرات ایران در منطقه زلزله زده شله بران اهر توسط آقای فلاح نماینده مردم اهروهریص در مجلس شورای اسلامی و مهندس پیشرو مدیرعامل این بانک افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از  روابط عمومی بانک صادرات مجتمع فرهنگی آموزشی شهدای بانک صادرات ایران مدرسه 12 کلاسه در منطقه زلزله زده شله بران اهر با حضور رییس آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، فرماندار، رییس نوسازی مدارس استان ، فرمانده سپاه و نیروی انتظامی اهر، رییس سازمان تبلیغات اسلامی اهر و جمعی مسوولان محلی افتتاح گردید.
این گزارش حاکی از آن است که بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت های اجتماعی و  به منظور اعتلای فرهنگ، دانش و انجام رسالت و مسئولیتهای اجتماعی، تاکنون 10 مدرسه را در استانهای تهران، گلستان، کرمان، یزد، لرستان، خراسان رضوی و اصفهان، آذربایجان شرقی و خراسان شمالی تأسیس نموده است.
بر اساس این گزارش کارکنان خدوم بانک صادرات ایران با تخصیص بخشی از حقوق خود و یا کمک های نقدی در امر مقدس مدرسه سازی گام های مؤثری در راستای پیشرفت و آبادانی کشور برداشته اند و در بسترسازی برای پرورش نسل های آینده نقش فعالی داشته است .
شایان ذکر است این بانک به منظور جمع آوری کمکهای مردمی به انجمن و بنیاد های خیریه، نهادهای فرهنگی اجتماعی همچون ستاد بازسازی عتبات عالیات، کمک به زلزله زدگان و… حسابهای ویژه ای اختصاص داد و شعب این بانک نیز آماده دریافت وجوه هموطنان خیر می باشند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  72  =  75