صدور دفترچه بیمه یکسان برای تمامی ایرانیان

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صدور دفترچه بیمه یکسان برای تمامی ایرانیان خبر داد و گفت: منابع لازم برای تجمیع بیمه ها در بودجه سال آینده در نظر گرفته می شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، از مهر: معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صدور دفترچه بیمه یکسان برای تمامی ایرانیان خبر داد و گفت: منابع لازم برای تجمیع بیمه ها در بودجه سال آینده در نظر گرفته می شود.

دکتر احمد میدری روز دوشنبه در حاشیه همایش سراسری مدیران سازمان بیمه سلامت افزود: در حال حاضر 18 سازمان بیمه‌گر در کشور فعال هستند که هر یک خدمات متفاوتی را به بیمه شدگان ارائه می دهند. بر همین اساس در قالب طرحی با عنوان بیمه سلامت پایه و یکسان  منابع اصلی در سازمان بیمه سلامت تجمیع و خدمات پایه از سوی این سازمان ارائه می شود.

وی تاکید کرد: با اجرای این رح هماهنگی میان سازمان های بیمه گر  بهتر انجام می شود و چندگانگی در بخش بیمه ها از بین خواهد رفت.

میدری با اشاره به اینکه گروه های کم درآمد از بیمه پایه یکسان بهره مند می شوند، گفت: سایر بیمه شدگان نیز با تجمیع بیمه ها ضرر نمی کنند و افراد می‌توانند با پرداخت حق بیمه مازاد از خدمات بیشتر از بیمه پایه برخوردار شوند.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: پس از اجرای این طرح، افراد دارای بیمه پایه از بیمارستان های دولتی استفاده می‌کنند و سایر بیمه شدگانی که حق بیمه مازاد پرداخت می کنند، می توانند از خدمات بیمارستان های خصوصی نیز بهره مند شوند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  3  =  18