خبر خوش برای بازنشستگان کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری به 200 هزار بازنشسته کشوری خبر داد و گفت: مبلغ وام نسبت به گذشته افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، از مهر: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری به 200 هزار بازنشسته کشوری خبر داد و گفت: مبلغ وام نسبت به گذشته افزایش یافته است.

ایراندخت عطاریان افزود: در گذشته 85 هزار بازنشسته تحت پوشش این صندوق وام ضروری دریافت کردند اما براساس برنامه ریزیهای انجام شده امسال تعداد بیشتری می توانند از وام بهره مند شوند.

وی از ثبت نام بازنشستگان برای دریافت وام خبر داد و گفت: قرعه کشی انجام شده و 200 هزار بازنشسته کشوری اواسط مهرماه وام 2 میلیون تومانی را دریافت خواهد کرد. این درحالی است که مبلغ وام در گذشته یک میلیون و 500 هزار تومان بود.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین از ایجاد خانه های امید در شهرستانها خبر داد و گفت: تا کنون خانه های امید ویژه بازنشستگان در استانها راه اندازی می شد اما به دستور وزیر تعاون از این پس در شهرستانها نیز این خانه ها احداث می شوند.

وی اظهار داشت: تا کنون 30 خانه امید راه اندازی شده است و بازنشستگان می توانند از خدمات روزانه این مراکز بهره مند شوند.

عطاریان همچنین از تسویه کامل مطالبات بازنشستگان کشوری خبر داد و گفت: با پرداخت 1830 میلیارد تومان به بازنشستگان مطالبات ناشی از قانون خدمات کشوری به طور کامل پرداخت شد.

وی در مورد بیمه طلایی بازنشستگان نیز گفت: این بیمه بدون سقف است و بازنشستگان دارای بیماری می توانند از خدمات درمانی 550 بیمارستان دولتی و 1550 مرکز درمانی عادی نیز بهره مند شوند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین تاکید کرد: در سال جاری 570 میلیارد تومان برای استفاده از خدمات درمانی بازنشستگان و خانواده های آنان هزینه شده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

50  ⁄    =  5