تهران سه شنبه بارانی می‌شود

یک کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در روز چهارشنبه شاهد بارش باران در تهران خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،امین حسین نقشینه در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهار داشت: از فردا شب با نفوذ هوای سرد بر روی سواحل شمال شاهد بارش‌هایی خواهیم شد که بارش باران در سواحل شمال تا پنج شنبه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه کاهش محسوس دما و بارش باران را در روز سه شنبه در سواحل شمال پیش بینی می‌کنیم، گفت: روز سه شنبه 5 درجه هوای سواحل شمال خنک‌تر می‌شود و این کاهش دما تا چهارشنبه نیز ادامه دارد.

این کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: در روز سه شنبه بارش‌های متناوب را در سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان و هرمزگان در ساعات بعدازظهر شاهد خواهیم بود که بارندگی به صورت رگبار پراکنده است.

نقشینه با اشاره به اینکه با وجود سرعت وزش باد در جنوب خوزستان و بوشهر ما فردا شاهد گردوخاک در این مناطق هستیم، افزود: شدت بارش‌ها با وجود نفوذ هوای سرد در کشور در گیلان و مازندران خواهد بود.

وی در خصوص هوای تهران اظهار داشت: پیشینه دمای امروز تهران 28 درجه سانتی گراد و فردا 29 درجه سانتی گراد خواهد بود و می توان گفت امروز و فردا آسمان تهران صاف و آفتابی پیش بینی شده است؛ دمای تهران در روز سه شنبه به 28 درجه سانتی گراد و کمینه صبح آن به 15 درجه سانتی گراد خواهد رسید.

این کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: در روز چهارشنبه شاهد بارش باران در تهران خواهیم بود که از سه شنبه شب افزایش ابر خواهیم داشت، بارش باران در روز چهارشنبه نیز در سطح شهر تهران پیش بینی می‌شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  4  =  1