چه چیز اکبر عبدی ممنوع الکارکرد؟

اکبر عبدی در برنامه بعضی‌هاشبکه سه ویژه قربان تا غدیر شبکه سه حضور یافته بود گفت: خیلی جاها هم بخاطر پول بازی کرده‌ام به هرحال فیلمسازی که بخواهد از طریق ماها به جایی برسد و پولی دربیارود باید خرج هم بکند. حتی یک زمانی بخاطر دستمزد بالا ممنوع الکار هم شدم.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،اکبر عبدی در برنامه "بعضی‌ها"شبکه سه، ویژه قربان تا غدیر شبکه سه حضور یافته بود، در بخشی از صحبتهای خود گفت: نمی‌دانم چرا عده‌ای بی دلیل با مسعود ده‌نمکی مشکل دارند. به هرکسی که در موردش چیزی گفته، وقتی از او می‌پرسم خداوکیلی مگر دیده که مسعود ده‌نمکی کسی را اذیت کند؟ اظهار بی اطلاعی میکند. پس این حرفها درست نیست.

او همچنین گفت: قسط اول و آخر دستمزد ما در هر پروژه‌ای شده مثل مهریه که کسی نداده و کسی نگرفته! به هرحال کاری هم از دستم برنمی آید چون برخی از این فیلمسازان کسانی هستند که روزی آرزو داشتم با آنان همکاری کنم.

این بازیگر ادامه داد: خیلی جاها هم بخاطر پول بازی کرده‌ام به هرحال فیلمسازی که بخواهد از طریق ماها به جایی برسد و پولی دربیارود باید خرج هم بکند. حتی یک زمانی بخاطر دستمزد بالا ممنوع الکار هم شدم.

او در گفتگو با علی ضیاء ادامه داد: پول بد نیست و برای پول بازی کردم اما نه در هر کاری اما خب قرار نیست با برخی فیلمسازان مثل آقایان میرباقری و مهرجویی و … سر پول چانه بزنم و اصلا این کار را نمیکنم.

عبدی که برادر شهید هم هست در این برنامه گفت: شهدای ما انگار از سیاره دیگری بودند نه اینکه امروز نباشند اما مثل آنها کم هست. احترام به شهدا و خانواده هایشان خیلی واجب است. جانشان را گذاشتند که ما را شاد کنند.

او با اشاره به اینکه پس از شهادت برادرم چندسالی نتوانستم بازی کنم، گفت: به خودم در بازیگری از 20 نمره 12 میدهم آن هم برای اینکه به قول معروف با تک ماده قبول شوم. نمره 20 برای امثال حافظ و مولانا و اینهاست.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

47  −    =  45