واکنش احمدی‌مقدم به حوادث سراوان

فرمانده نیروی انتظامی در واکنش به دو حادثه تروریستی در سراوان گفت: قابل قبول نیست که خاک پاکستان به محلی امن برای تروریست‌ها تبدیل شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،سردار اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه سومین گردهمایی موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی انتظامی در جمع خبرنگاران که از وی درباره دو حادثه ترورسیتی عصر روز گذشته و صبح امروز در سراوان پرس‌وجو کردند، گفت: متأسفانه شب گذشته به دنبال تماس درخواست کمک در منطقه آسپیچ که برای فریب برگزار شده بود، همکاران ما در راه اعزام به محل بودند که از سوی تروریست‌ها مورد حمله قرار گرفته که سه نفر از آنها به شهادت رسیده‌اند.

احمدی‌مقدم با اشاره به بررسی‌ها و تحقیقات برای برخورد با عاملان این حادثه تروریستی اظهار کرد: ما تأکید کرده بودیم که با توجه به اینکه ممکن است چنین فریب‌هایی وجود داشته باشد همکاران ما در این مناطق به ویژه در هنگام شب با یک وسیله تردد نکنند که این موضوع در حال بررسی است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه مراتب اعتراضی نسبت به این موضوع را بیان کرده‌ایم، تصریح کرد: صبح امروز نیز در حمله‌ای که با سلاح‌های سنگین که به یکی از پاسگاه‌های ما شد، متأسفانه یکی از مأموران ما به شهادت رسید.

فرمانده ناجا خواستار ورود دستگاه دیپلماسی به این موضوع و فعال عمل کردن آن شده بود، قابل قبول نیست که خاک پاکستان محل امنی برای تروریست‌ها تبدیل شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

77  +    =  78