۱۴ نفر از عوامل حادثه تروریستی سراوان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سراوان گفت: 14 نفر که به نوعی با این جنایت تروریستی سراوان مرتبط بودند، دستگیر و انتقام خون پاک ماموران انتظامی که به شهادت رسیدند را خواهیم گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از تسنیم از سراوان، محسن داوودی امروز در بین صلاتین نماز جمعه سراوان هفته نیروی انتظامی که مقارن با عید سعید غدیرخم شده است را گرامی داشت و اظهار کرد: پلیس 110 برای آسایش و امنیت شهروندان، برای تسریع در کار مردم و فوریت‌ها و اینکه وقفه‌ای در کار ایجاد نشود و فورا به مردم رسیدگی کند، ایجاد شده است.

وی افزود: اما افرادی مزدور مانند خفاش کمین کرده و ناجوانمردانه فرزندانمان را شهید و مثل دزد فرار کردند و با ابزارهای مجازی خواستند عرض اندام کنند.

فرمانده انتظامی سراوان بیان کرد: نیروی انتظامی منطقه با شدت به ماموریت‌های خود ادامه خواهد داد و حدود 25 ماموریت مهم همیشه در دستور کار پلیس برای خدمت به مردم قرار دارد.

داوودی تصریح کرد: 14 نفر که به نوعی با این جنایت تروریستی سراوان مرتبط بودند دستگیر و انشاالله انتقام خون پاک این عزیزان را خواهیم گرفت.

وی عنوان کرد: در سه عملیات پلیس شهرستان سراوان، سه نفر سارق مسلح را که در حاشیه شهر کمین می‌کردند شناسایی و دستگیر کرده‌ایم و با ایجاد دو محور کمربندی از این پس به سوختکش‌ها اجازه ورود به داخل شهر را نمی‌دهیم.

داوودی افزود: در یکسال گذشته، 28 عملیات درگیری مسلحانه داشته‌ایم که هیچ تلفاتی نداشته و موفق به کشف 14 تن مواد مخدر شده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین حدود 8 الی 10 کشته در صحنه درگیری از آنها گرفته‌ایم، 700 هزار لیتر سوخت قاچاق و تعداد 10 هزار و 300 نفر دستگیری افغان و متجاوز مرزی داشته‌ایم.

فرمانده انتظامی سراوان بیان کرد: تعداد 92 قبضه اسلحه و مقدار قابل توجعی مهمات کشف و ضبط شده و وجود سلاح‌های غیر مجاز در منطقه زیاد شده است که در این زمینه برنامه و طرح‌هایی در دست اقدام است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  1  =  6