تکذیب خبر حمله به آیت الله مکارم شیرازی

دفتر آیت الله مکارم شیرازی اعلام کرد: به خلاف نقل نادرست برخی از سایت‌های خبری، کسی به آیت الله مکارم شیرازی حمله نکرده است و توطئه یا برنامه خاصی در کار نبود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،دفتر این مرجع تقلید در اطلاعیه‌ای به خبر نادرست برخی از سایت‌های خبری مبنی بر حمله به ایشان پاسخ داد و این حمله را رد کرد.

در اطلاعیه صادره از سوی دفتر این مرجع تقلید که لحظاتی قبل در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار گرفت، آمده است: امروز در مجلس جشنی که به مناسبت عید سعید غدیر و عمامه گذاری گروهی از طلاب در دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی (مدظله) تشکیل شده بود جریانی پیش آمد که متأسفانه بعضی از سایت ها آن را نادرست نقل کرده بودند.

دفتر آیت الله مکارم شیرازی ادامه داده است: جریان از این قرار بود، فردی که ناراحتی روانی دارد و بارها به دفتر معظم له مراجعه کرده و به او کمک نموده بودند، امروز هم شاید برای گرفتن کمک وارد مجلس شد و از آنجا که ازدحام جمعیت بسیار زیاد بود محافظین به او پیشنهاد کردند که در همان پایین مجلس بنشیند.

در این اطلاعیه تصریح شده است: او عصبانی شد و با کفش خود محکم به یکی از محافظین کوبید و به طرف جایگاهی که معظم له نشسته بودند، حرکت کرد. محافظین او را گرفته و به خارج هدایت کردند و تا امروز عصر نیز آزاد بود و شنیده شد که او را به تازگی دستگیر کرده اند. نه توطئه ای در کار بود و نه برنامه خاصی.

دفتر این مرجع تقلید در پایان تاکید کرده است: امیدواریم ناقلان اخبار تقوای خبرنگاری را در کار خود بیشتر رعایت کنند و از مرکز اصلی خبر، خبر را دریافت دارند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1  ×  5  =