نسخه جدید همراه بانک صادرات به بازار آمد

در راستای ترویج فرهنگ بانکداری الکترونیک

سقف مجموع برداشت های روزانه بدون استفاده از دستگاه رمز ساز به ازای هر حساب به مبلغ١٠٠ میلیون ریال و با استفاده از دستگاه رمز ساز سقف مجموع برداشت های روزانه با استفاده از دستگاه رمز ساز به ازای هر حساب به مبلغ٢٥٠میلیون ریال افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در راستای افزایش رضایت و تسهیل در خدمات رسانی به مشتریان سقف مجموع برداشت های روزانه بدون استفاده از دستگاه رمز ساز به ازای هر حساب به مبلغ١٠٠ میلیون ریال و با استفاده از  دستگاه رمز ساز  سقف مجموع برداشت های روزانه با استفاده از دستگاه رمز ساز به ازای هر حساب به مبلغ٢٥٠میلیون ریال افزایش یافت.
بر اساس این گزارش این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و کاهش حضور مشتریان در شعب و افزایش سطح دسترسی آنها به خدمات نوین بانکی از طریق ابزارهای الکترونیکی، ارایه خدمات از طریق همراه بانک را از سال ١٣٨٧ آغاز نمود و ارتقاء و توسعه آنرا همواره در دستور کار قرارداده است. بر این اساس نسخه ٢/٤ همراه بانک را جهت استفاده مشتریان روانه بازار ساخته و مشتریان می توانند با مراجعه به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir به برنامه مذکور دسترسی و اقدام به نصب آن بر روی گوشی های تلفن همراه نمایند.
 شایان ذکر است علاوه بر خدمات یاد شده خدماتی از قبیل اطلاع از مانده حساب، صورتحساب (سه گردش آخر) انتقال وجه بین حسابهای یک مشتری، انتقال وجه به حساب سپهری دیگران با سقف محدود روزانه، استعلام چک، تعیین مبلغ چک، پرداخت قبض از طریق حساب و کارت، خرید شارژ سیم کارت اعتباری از طریق حساب و کارت، دریافت اطلاعات سه گردش شارژ آخر خریداری شده و اعلام نرخ ارز،اعلام مفقودی کارت، دریافت و تغییر رمز حساب، اعلام سه تراکنش آخر حساب بصورت خودکار و … می باشد.
گفتنی است این بانک به منظور تسریع و تسهیل در دسترس مشتریان به خدمات نوین بانکی خدمت همبانک را نیز به تازگی روانه بازار نموده که طی آن دارندگان سپهر کارت می توانند به آسانی با شماره گیری #٧١٩*از طریق اپراتور همراه اول از خدماتی همچون: مانده کارت،خرید شارژسیمکارت ها ،پرداخت قبوض و … برخوردارگردند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

60  −    =  55