دانش آموزان بیمه حوادث شدند

عضو هیئت مدیره و معاون فنی بیمه ایران گفت:‌ دانش آموزان تحت پوشش بیمه حوادث بیمه ایران قرار گرفته و از خدمات این بیمه در صورت بروز حادثه تا شهریور سال آینده می توانند استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، محمد حیدری با بیان اینکه این قرارداد در راستای ایجاد پوشش بیمه های حوادث و هزینه های پزشکی ناشی از آن با وزارت آموزش و پرورش منعقد شده است، افزود: بیمه ایران طی این قرارداد هزینه های درمانی ناشی از حوادث دانش آموزی، مسئولیت مدنی کارکنان و مدیران در قبال بیمه شدگان اردوهای راهیان نور را تحت پوشش قرار می دهد و امنیت روانی دانش آموزان و کارکنان را تامین خواهد کرد.

وی درخصوص مفاد قرارداد بیمه ایران با وزارت آموزش وپرورش تصریح کرد: دراین بیمه نامه، بیمه شدگان در قبال فوت، نقص عضو یا از کار افتادگی جزیی و کلی دائم بر اثر حوادث و همچنین هزینه های پزشکی ناشی از حوادث در طول شبانه روز در داخل و خارج از کشور تحت پوشش خواهند بود.

عضو هیئت مدیره بیمه ایران درباره پرداخت غرامت فوت دراین بیمه نامه نیز گفت:‌ در صورت فوت بیمه شده بر اثر حادثه، مبلغ 50 میلیون ریال به ذینفعان قانونی پرداخت خواهد شد.

حیدری در پاسخ به این سئوال که بیمه ایران طی این قرارداد چه تسهیلاتی در مورد نقص عضو کلی برای زیان دیدگان درنظر گرفته است، اضافه کرد: این شرکت طبق تعهدات درخصوص نقص عضو کلی و جزیی دائم ناشی از جبران حادثه مبلغ 100 میلیون ریال و جبران هزینه های سرپایی و بیمارستانی ناشی ازحوادث احتمالی نیز مبلغ 10 میلیون ریال غرامت به بیمه گذاران پرداخت خواهد کرد.

وی درباره سایر خدمات این بیمه نامه نیز اظهارداشت:‌ دراین بیمه نامه تسهیلاتی نیز برای کلیه و خرید آن توسط بیمه شدگان درنظر گرفته شده و بیمه شدگان می توانند تا مبلغ 15 میلیون ریال از مزایای این بیمه نامه بهره مند شوند.

معاون فنی بیمه ایران درپاسخ به سئوال دیگری مبنی براینکه بیمه ایران چه تعهداتی درخصوص بیمه مسوولیت مدنی دارد،عنوان کرد:  تعهدات مسئولیت مدنی ما دراین بیمه نامه اردوهای درون شهری، برون شهری، کارگاه های آموزشی و طرح کارورزی دانش آموزان هنرستان های حرفه ای و کاردانش را شامل می شود، البته حوادث ناشی از وسایط نقلیه از طریق بیمه نامه شخص ثالث قابل جبران
بوده و ازتعهدات این بیمه نامه خارج است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

86  −    =  84