ادعای جنجالی بادی گارد «ایل» درباره «اون»

محافظ شخصی رهبر سابق کره شمالی که هم اکنون در کره جنوبی پناهنده است، پسر وی را بسیار خطرناک‌تر از رهبر سابق این کشور می‌داند که با قتل و اعدام نزدیکانش تلاش می‌کند تا قدرت خود را استحکام بخشد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،محافظ شخصی رهبر سابق کره شمالی که هم اکنون در کره جنوبی پناهنده است، پسر وی را بسیار خطرناک‌تر از رهبر سابق این کشور می‌داند که با قتل و اعدام نزدیکانش تلاش می‌کند تا قدرت خود را استحکام بخشد.

لی یونگ تاک در مصاحبه‌ای با شبکه خبری سی. ان. ان گفت: کیم جونگ اون، رهبر کنونی کره شمالی شوهر عمه خود را کشت، کاری که پدرش اصلاً انجام نمی‌داد.

 درحالی که قدرت به نسل سوم در خاندان کیم در کره شمالی رسیده، بسیار خشونت بار و بی‌رحم شده به طوری که کیم جونگ اون به دنبال ایجاد وفاداری در میان مردم و مقام‌ها براساس ترس است که این خود یک وفاداری جعلی و ساختگی محسوب می‌شود.

وی در ادامه مصاحبه‌اش گفت: اعدام‌های شتابزده به خطر ارتکاب جرایم ناچیز و کم اهمیت به یک اقدام یا دستور روزانه از جانب کیم جونگ اون بدل شده است. به عنوان مثال، یکی از مقام‌های ارشد به خاطر استفاده از زیرسیگاری کیم جونگ اون به اردوگاه کار اجباری فرستاده شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  9  =  72