«مهمان داریم» و شیار ۱۴۳ به سینما می‌آیند

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه در جلسه روز دوشنبه 19 آبان‌ماه حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی و محمد احسانی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی حضور داشتند، درباره تصمیم‌های گرفته شده در این جلسه به خبرنگار گفت: ابوالحسن داوودی رئیس شورای صنفی نمایش در این جلسه گزارش عملکردی از فعالیت های سخنگوی شورای صنفی نمایش ارائه کرد و حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی از عملکرد شورا تقدیر کرد.

خبرگزاری مهر: غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه در جلسه روز دوشنبه 19 آبان‌ماه حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی و محمد احسانی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی حضور داشتند، درباره تصمیم‌های گرفته شده در این جلسه به خبرنگار گفت: ابوالحسن داوودی رئیس شورای صنفی نمایش در این جلسه گزارش عملکردی از فعالیت های سخنگوی شورای صنفی نمایش ارائه کرد و حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی از عملکرد شورا تقدیر کرد.

وی ادامه داد: در این جلسه از شورای صنفی نمایش مقرر شد تا از روز چهارشنبه 21 آبان‌ماه فیلم سینمایی «مهمان داریم» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور در گروه سینمایی استقلال و «شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار در گروه سینمایی آزادی اکران شود.

فرجی گفت: همچنین فیلم سینمایی «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی شهاب حسینی از چهارشنبه 21 آبان‌ماه به مدت یک هفته با سر گروهی آفریقا به نمایش خود در سینماها ادامه می‌دهد و بعد از آن فیلم سینمایی «مستانه» به کارگردانی حسین فرحبخش در این گروه سینمایی اکران می شود. فیلم سینمایی «نطفه شوم» به کارگردانی کریم آتشی نیز از این هفته در گروه آزاد اکران می شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

55  +    =  62