توزیع دو سبد امنیت غذایی تا پایان سال

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا پایان سال جاری دستکم دو بار بسته امنیت غذایی به مشمولان سبد امنیت غذایی ارائه می‌شود، البته میزان و کیفیت آن بستگی به میزان بودجه تخصیص یافته از سوی دولت دارد.

خبرگزاری ایسنا: معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا پایان سال جاری دستکم دو بار بسته امنیت غذایی به مشمولان سبد امنیت غذایی ارائه می‌شود، البته میزان و کیفیت آن بستگی به میزان بودجه تخصیص یافته از سوی دولت دارد.

دکتر احمد میدری در حاشیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در ادامه افزود: البته باید به این نکته توجه داشت که در حال حاضر درآمدهای دولت به علت کاهش قیمت نفت کمتر شده است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به آسیب‌های اجتماعی اظهار کرد: در شورای عالی رفاه پیشنهاد دادیم و رئیس جمهوری نیز تایید کرد که برای مناطق دارای آسیب‌های اجتماعی خاص، برنامه‌ ویژه‌ای طراحی شود. بنابراین پنج آسیب اصلی هر استان شناسایی و قرار است با تفاهم با استانداران نسبت به کاهش این آسیب‌ها اقدام شود.

وی افزود: همچنین به منظور بازگشت کودکان به چرخه تحصیل در چهار استان طرحی را به عنوان پایلوت آغاز کرده‌ایم.

معاون رفاه اجتماعی وزارت کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نگاه ویژه‌ای به استان‌های مرزی کشور داریم اظهار کرد: پرداخت ویژه به این استان‌ها در شواری عالی رفاه پذیرفته شده و قرار است در برنامه ششم اقدامات ویژه‌ای متناسب با بودجه دولت برای آنها صورت گیرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  2  =  5