مایلی کهن بارها به من هم توهین کرد اما موافق زندانی شدنش نبودم

مربی پرسپولیس گفت: «شاید مایلی کهن با تحریک اطرافیانش صحبت ها را انجام داده و برخی آتش بیار معرکه شده اند.»

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،محمد دایی در رابطه رضایت علی دایی برای آزادی مایلی کهن از زندان اظهار داشت: «طی صحبت هایی که با علی داشتیم، این تصمیم گرفته شد تا او رضایت بدهد. علی با من مشورت کرد و فردا رضایتش را رسما اعلام می کند. نه من و نه برادرم دوست نداشتیم که کسی را به زندان بیاندازیم اما حالا که این اتفاق افتاده، امیدوارم که درسی برای دیگران شود تا دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.»

 

وی ادامه داد: «من معتقدم اصلا نباید این اتفاقات رخ دهد اما وقتی کار به توهین به خانواده ها کشیده می شود، دیگر راهی به جز شکایت نیست. مایلی کهن بارها به من نیز توهین کرده بود اما من نیز موافق زندانی شدن او نبودم. علی نیز بر خلاف میلش این کار را انجام داد و حالا نیز تصمیم گرفته که به این ماجرا پایان دهد.»

 

مربی سابق پرسپولیس در خصوص ادعای وزارت ورزش مبنی بر اینکه او 500 میلیون برای 7 هفته از پرسپولیس دریافت کرده، تصریح کرد: «نمی دانم این 500 میلیون را از کجا در آورده اند. من حدود 70، 80 میلیون برای قرارداد امسالم از پرسپولیس گرفتم و بقیه قراردادم را بخشیدم. آقایان اظهارات کذب ارائه می کنند که اصلا درست نیست.»

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  2  =  2