قربانی اسیدپاشی دیروز کجا بود؟

آمنه بهرامی میهمان ویژه احمد مسجدجامعی در برنامه کتابگردی روز پنج‌شنبه 29 آبان بود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،آمنه بهرامی – قربانی اسیدپاشی – که کتاب زندگی و خاطراتش با عنوان «چشم در برابر چشم» به قلم مهدی سجودی روانه بازار نشر شده است، پنج‌شنبه و در پاسخ به فراخوان حضور در کتابفروشی‌ها، همراه با احمد مسجدجامعی در کتابفروشی‌های خیابان کریم‌خان حضور یافت.

بر اساس گزارش رسیده، احمدرضا احمدی، سهیل محمودی، اسرافیل شیرچی، علی‌اکبر رشیدیان و عبدالحسین مختاباد از دیگر چهره‌هایی بودند که همراه مسجدجامعی در کتابخانه‌های خیابان کریم‌خان حضور پیدا کردند.

فراخوان حضور در کتابفروشی‌ها برای نخستین‌بار در ایران انجام شد و با استقبال از سوی اهل فرهنگ و هنر و برخی از مدیران همراه بود.

احمد مسجدجامعی در مراسم افتتاح کتابفروشی اساطیر از علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به علت پاسخ مثبت به فراخوان حضور در کتابفروشی‌ها در قم و همچنین برگزاری بیست و دومین دوره هفته کتاب تشکر کرد.

این عضو شورای شهر تهران گفت: این دوره از هفته کتاب پرشورتر و مردمی‌تر برگزار شد. همچنین در این دوره هم نهادهای دولتی و هم نهادهای عمومی، ناشران، کتابفروشی‌ها و اهل قلم مشارکت فعال و تاثیرگذاری در برنامه‌های هفته کتاب داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.

او سپس به حضور علی جنتی، وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی در کتابفروشی‌های قم اشاره کرد و از وزیر و مدیران فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حضور در کتابفروشی‌ها و برگزاری شایسته هفته کتاب تشکر کرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1  ×  1  =